Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

pupcek

a nesuhlasim s tym, ze krasny clovek sa do skaredeho nezalubi. ak je "normalny", tak to nie je relevantne..moj nazor.

pupcek

ked je normalna, tak neberie "skaredost" do uvahy...zalubi sa/nezalubi sa, to je len o dusi, nejakej spriaznenosti, ktoru mate/nemate..normalny clovek, jedno, ci muz ci zena, nejako doraz na "krasu" nedava..nemyslim tym upravenost, cistotu..ci sudim podla seba, neviem..ale kamaratky sa cudovali, co vidim na svojom milencovi..nevedeli pochopit..ja by som prenho aj umrela..nikdy nikto iny..
myslim, ze ked si budes hovorit, ze si skaredy, tak budes aj nepritazlivo posobit, ale ked si budes vedomy svojej hodnoty, pride baba, ktora to zbada a oceni a je jedno aka bude, a ty sa do nej zalubis a ona do teba.. a bude.

Slecna A.

Hladaj si seberovnu partnerku...Aj co sa tyka vzhladu, aj zazemia. Mam kamarata, ktory si tiez o sebe mysli, ze je "skaredy". Podla mna skaredy nie je, je velmi inteligentny, vnimavy, charizmaticky a tym sa pre mna stava zaujimavym clovekom. Lenze vzdy ked sa snazi dat s dakou holkou dokopy, vybera si take tie typicke discotekove dievcata, vzdy z trosku vyssej socialnej vrstvy....Takuto holku vsak on nema sancu nikdy zbalit. Keby si vybral partnerku, ktora by mozno tiez na prvy pohlad neohurovala krasou, ale bola by mudra, chapava a pochadzala by z podobnej rodiny, ako je ta jeho, ma to vacsiu sancu :)

myshl

Co taky Oveckin? Skaredy ako noc.. ale je bohaty a zrejme ma aj dobru postavu :D

Tak isto Banasova.. nech sa na mna nik nehneva, ale keby nebola vseobecne znama, tak by o nu len tak lahko ziadny chlap nezakopol...

Ked vies, ze neoplyvas krasou, treba do dohnat nejak inak.. uspech, postava, charizma.. je vela moznosti.. a vtedy mozes mat aj krasnu :)

Ale treba si urcit realne moznosti - mam znameho, ktory je celkom sympaticky, ale jeho poziadavky su vyslovene NAD jeho moznosti.. a uz 31 rokov je sam.. a cuduje sa, ze preco :)

aadriaanka

Môj názor je, že by spolu mali byť ľudia približne rovnakého vzhľadu, rovnakých vlastností, vyznávajúci rovnaké hodnoty a s rovnakým pohľadom na život. Nie doslova, ale v prevažnej miere. To sú vzťahy, ktoré vydržia najdlhšie. Iba v romantických filmoch máš situácie, že krásna žena sa zamiluje do škaredého a nezaujímavého. Realita je iná.

lost

Ak by som bol zena, a pekna, tak slintajúceho by som nechcel/a :D

ani dvesto.

podla mna velmi silno zalezi na tom, co vlastne chce aj dana slecna..

i ked, dnes je pomerne jednoduche niekoho ukecat na modre reci (ci modre z neba? :D ) sladke reci a podobne. ved to mozes vidiet vsade naokolo..

ale myslim si, ze ak je niekto muz a slinta za niekym, tak to ma tiez nie lahky zivot a ba az krizujuci sa s mizernym :D

ale tak to su len moje teorie, zabudol som upozornit ze mam extremne kriticky pohlad na vec :P

gn :D