Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

Vivi777

podla mna skaredy chalan neexistuje , nenamyslaj si ;) mozno chlap s nedokonalostiami. tak by som to nazvala. ale na kazdom sa da najst co je atraktivne alebo nieco co zaujme a tym padom ho to robi zaujimavym. nie kazda kocka tuzi po peknunkej muzskej tvaricke.

Mimulus

ľudia sú komerčný tovar a v dnešnej dobe to platí dvojnásobne. Ak nevymyslíš niečo na spôsob www.youtube.com

tak si Ťa nikto ani nevšimne. Minule som si tak všimol ako sa zrazu všetko zmenilo - ľudia sú takí rovnakí, súmerná tvár, kilo makeupu, oblek no jednoducho na zaplakanie. Ale môže za to predovšetkým táto doba a komercia - v dnešnej dobe totiž dosiahnu úspech len tí, ktorí majú peniaze alebo ktorí majú nejaké iné benefity - napr. vzhľad.
Niekedy tak premýšľam ak idem niekam do mesta, že by som rád konečne videl nejakú zaujímavú tvár ale všetko je to o súmernosti a.....tak

aadriaanka

Wow tvoj koment mi pripomenul jedného pseudo "speváka" :D "...ide ti len iba o love, od začiatku ideš len na hotové..." :D

wow

No kamo nechcem kazit naladu ale pekna baba asi nebude(zoberto opacne keby si vyzeral jebavo tiez nebudes chciet opachy). Ale sanca je ak budes lovaty tak budu aj herecky.

tabletka555

ahoj ,
mne nejde o krásu, nesúdim ľudí podľa zovňajšku, ale niekedy sprostá povaha vyžaruje už navonok. je to možno predsudok, ale toto sa mi dosť často potvrdzuje, keď má daný človek možnosť prejaviť sa.

Treba žiť svojím vnútrom a nie zovňajškom.