Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

jahodovy_joe

konkrétne ešte asi nie, ale keby som si mal vybrať, tak mám určite z koho... a aby sa niečo dalo, musel by som byť v každom jednom prípade lepší ako tých "slintajúcich dvesto ktorých pozná už od základky" :)

lost

Inac vezmi si, ak by si bol jeden jediny na svete, kto by mal atypicku tvar, tak by so bol taky brutalny unikat, ze by si mal viac napadnicok ako akykolvek playboy :)

A kedze asi nie si jediny atypicky, to znamena ze je ich na svete viac, ale kedze je ich viac, stale sa rozmnozuju, co logicky znamena, ze je sanca na napadnicky stale v dobrom pomere :)

A vzdy je to o tom, ako to vnima protistrana :)

Inac to uz mas vybratu konkretnu napadnicku, ci len tak vseobecne ?

jahodovy_joe

lost - k tomu nosu: nevšimol som si na ňom nikdy nič zlé, a aj keby tak je mi to jedno, mne ide v tomto skôr o celkovú typológiu tváre čo si asi všimne každý

lost

Inac pamataj na jedno take pravidlo prezitia :D

Potrava nestoji za to, ked ulovenie zoberie viac energie ako samotna potrava doda :P

lost

Inac cele je to o povahe..
Ak je baba pekna ci skareda, zastavim ju na ulici a poviem je ze jej dam 1000 eur za (sem dopln cokolvek len chces) a ak to zoberie, tak co?
Myslis ze jej vonkajsia krasa rozhodne, ako sa bude spravat a co mi odpovie? :)
Mozno ano, ak ma nejaky problem psychicky, ci vyssieho charakteru, ale stavil by som sa, ze skor jej povaha odpovie :)
A teda ako pomaranc99 pise, ten ma totiz inspiroval teraz :D
zalezi od osobnosti, resp povahy a nie telo sem telo tam.
staci ak sa jej zlomia podpatky na schode a uz sa jej telo moze pomerne rapidne zmenit.
staci ak zmeni jedalnicek a taktiez..
ale to je uz priiilis keby bolo keby teoria :)

jahodovy_joe

opäť dávam zapravdu, lost. Dosť mizerné, ale založené na pravde. Musím nájsť spôsob ako byť lepší ako x-milión ľudí ktorých stretáva napr. už od ZŠ a tak ďalej a tak ďalej a navyše k tomu musím nejako vykompenzovať vzhľad... Latka nie je nejako závratne vysoko, povedal by som taký vyšší stred.

PS: foto nebude :P

lost

Ciste teoreticky, clovek je taky divny tvor, ze on si nevsimne detail POKIAL HO NEHLADA..
Skus to, oblec sa ako orangutan (celotelova maska/oblek) a chod do MHD, sed tam niekde v streda/vzadu a vsimni si, ze takmer nikto si ta nevsimne :)
Lebo nehladaju orangutana v MHD..

Cize ak niekto nechce hladat chyby na tebe, tak ich nenajde, a ak chce, najde si ich tak ci tak, pretoez neexistuje ideal, idealna tvar, idealna postava, idealny humor, a idealne nic.. Prost eneexistuje, existuje len nejaky priemer :) Ale to este neznamena, ze je to ideal.

Stavim sa, ze ak by sme mali porovnat priemernu zenu, vs zenu co je 1, alebo aj 2 ci 3 smerodajne odchylky mimo priemeru, tak kazdy by si vybral prave inu, pretoze klise - kazdy ma iny vkus..

pomaranc99

jahodovy_joe nuz samozrejme, ze aj skareda baba moze byt s peknym chlapom a naopak. mal som jednu babu, ktora neohurila vzhladom, ale bola uzasnou osobnostou. takze odpoved na tvoju otazku je, ze ano, je to mozne aby skaredy chalan mal pri sebe peknu babu aj keby mala milion inych napadnikov...