Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Fero M.

taaaak niečo na tom bude :)

ale tak lepšie povedať niečo raz za mesiac, ako každý týžden či?
Len som pochopil jednu vec, že ja si robím výčitky, že si píšem, resp. ani radšej si nepíšem s dievčatami - kamoškami a zbytočne.

Každý ma asi svoje potreby citové atd, takže asi to tak všetko vážne brať nemôžem.

Maoam

Fero, no len si to pekne potlacil, nic viac. Zatial necitim ziadnu hlbsiu zmenu z toho celeho.
Akurat si sa tentokrat ovladol (do casu).

nefinka

Fero, si predstav, som presvedcena o tom, ze najblizsie ked ta premohne pri dakej situacii ziarlivost, tak jej okrem ineho vykricis aj toto:D

Fero M.

Keby si ju videla, tak na konci nedas smajla. Lebo to tak je. Len ja gy som mal tiez viac sebavedomia.
Ps: dali ste mi sulu na dalsie dva dni :-D

nefinka

:FeroM pokial je tvoja frajerka aspoň trochu pekná, tak jej rovno zakaz akykolvek kontakt s kazdym, co ma medzi nohami vtáka, lebo potom ju pravdepodobne chce dat dole kazdy druhy:D

Maoam

aaaa, ok :DD, ale pekne si mu to tu zhrnula, ja sa tu trapim s nim odvcera, ty prides a zhrnies do par riadkov, co bolo treba :DDD

vystihla si to vyborne ;-))

bebee

Ked zacnes behat kade tade, tak bude chciet behat s Tebou, neboj:-)
Maom dik, len som zena:-D (cize rady z prvej ruky a my asi vieme najlepsie, co na nas plati)