Žiarlivosť na hojdačke

Príspevok v téme: Žiarlivosť na hojdačke
Fero M.

Zdravim, už som tu dlhšie nepísal.
Dneska mám zase blbý den a rozmýšľam nad hluposťami. Potrebujem trošku podporiť ak...

Večer nado mnou zase vyhráva žiarlivosť.
Celkom to už kontrolujem, ved viete o čo ide, písal som to už viac krát tu. Ale dneska to nejak nejde no... Ešte že je moja v práci .. :(

Fero M.

Nefinka skus sa vzit do mojej role.

Mas muza alebo priatela. Jeho dlhorocna kamaratka sa s nim na silvestra bozkava. Potom do jeho zivota prides ty a on je s tebou. Ta kamoska mu pise ze ho mikuje a ze nech je radsej s nou ako s tebou. Sem tam mu napise na internete a najde si nejaky dovod preco by sa s nim mala stretnut.
Tvoj priatel ta miluje a povie ti ze ona ma chyby pre ktore by s nim nevedel byt, ale na druhej strane ho asi aj tak pritahuje ked sa s nou bozkavala pred zacatim vasho vztahu.

Chces mi s rukou na srdci povedat ze by ti nevadilo ze tvojmu priatelovi pise a on jej odpise aj napriek tomu ze vie ze ti to vadi???

Ja chapem ze on ju pozna dlhsie ako ja a ze s nim dobre vychadzala a ze ona to tak neberie ako on. Ale co on? Ak s nim bude udrziavat hoci len kamaratsky vztah tak on bude len cakat na spravny cas. Ona ma pocit ze nic zle nerobi lebo vlastne ani nerobi a keby chcela tak to skryva. Raz mu chcela zdravotne pomoct lebo to ma v profesii a tak sa stretli na 10 minut a povedlaa mi to po jej vycitavom svedomi o tyzden.
Odvtedy mam nahlodanu doveru aj ked mi x krat povedlaa ze ho nechce. ... Viem ze sa paci viacerym je pekna baba ale tak tento to otvorene povie.

Ali dakujem ale je to daleko np

Allenkaaaaaa

Ano, presne co si opisal je najvacsia chyba ludi... "Su na tom ludia aj horsie ako som ja a nechodia k pychologovi"....Co ta po inych? Problem treba riesit este kym je na zaciatku! Hlavne ziarlivost! To je, akoby si zacinajuci alkoholik povedal, ze nejde na liecenie, lebo jeho zavislost je nic oproti dlhorocnym alkoholikom. Chapes, co tym chcem povedat? Aj moj problem bol len malicky, myslela som si, ze vsetko zvladnem sama. Houby...Bude ta to ovladat stale viac a viac. Ja k nemu chodim do Povazskej Bystrice.

nefinka

Ty tu svoju frajerku svojim idiotskym chovanim dozenies k tomu, aby spravila nieco zle casom.
Komentovala mu status na fb? WTF??? to nemyslis vazne..
Niektorí tu na tomto fore by mali ozaj vyhladat psychologicku pomoc, pretoze ak dospely clovek nie je schopny pochopit, ze kazdy jeden jedinec aj ked je vo vztahu, potrebuje fungovat ako samostatna jednotka a nie zit vo vztahovom vakuu, tak nic iné ako pomoc nepotrebuje.
A este raz ti opakujem: ak ta bude chciet podviest a rozist sa s tebou, tak to urobi, ci budes ziarlit alebo nie!!!!!!! a s velkou pravdepodobnostou to bude s clovekom, na ktoreho si neziarlil a ani by ta to nenapadlo, ze by si mal

Fero M.

Ako sa to vezme ze protirecim. Ja jej hovorim ze mne to vadi ked mi to vadi. Ale ked jej poviem ze idem za psych. lebo ziarlim tak to bude brat tak ako keby som sa bral za nadmerne ziarliveho co az tak nie som si myslim. Su ludia horsie na tom a nic s tym nerobia. Mne vadi to ze sa s kamosom kontaktuje a je to clovek ktory otvorene povedal ze ju miluje aj napriek tomu ze ma vztah.
Odkial je ten psych.?

Allenkaaaaaa

Slaboch a chory clovek?? :D Fero probuh, toto snad nemyslis vazne....Slaboch a chory clovek je niekto, kto zakryva svoje problemy, nahovara si bludy, projektuje sa do niekoho, nechce si problemy priznat pred blizkymi a HANBI sa vyzerat pred priatelkou ako "slaboch" len preto, ze sa chce zdokonalit ako ludska bytost. Uz v prvej vete si protirecis. Hovoris, ze s nou preberas vsetko otvorene, ale nechces vyzerat ako slaboch a chory clovek. To znaci, ze s nou nepreberas vsetko otvorene, nie nahodou???? :)
Fero, skutocne vyhladaj nestatneho psychologa a uvidis, ze sa ti ulavi. Dam ti kontakt na mojho, ak chces, som s nim velmi spokojna.

Fero M.

Ja s nou hovorim otvorene o vsetkom. Ale nechcem vyzerat ako slaboch a chory clovek. Nerobim jej sceny ani kazdy den ani neviem ako casto.

Allenkaaaaaa

Fero, peniaze?...ja som chodila k psychologovi a neplatila som za to nic.....Chodila som tam sice z ineho dovodu ako by si mal ist ty, ale moj partner to vedel. Rozumny partner ti na to povie, ze je rad ked chces na sebe pracovat. Aj tak niektorych ludi nechapem...spia s niekym, ale v beznom zivote sa s tym clovekom nevedia porozpravat o osobnych problemoch a hanbia sa....To uz by som si to davno hodila, byt takato...

winki

Ja ti neviem Fero, nieže by si bol rád, že tvoja žená má aj priateľov a známych a neni na tebe prisatá ako riť na šerbel. ALe nie ty jej ešte budeš vyčítať, že má vlastný život...ach jaj.

Allenkaaaaaa

Fero, nad ziarlivostou sam nevyhras....to vy si musel byt velmi, velmi, velmi silny a stabilny clovek. A to zrejme nie si, ked ta dokazu prepadnut neopodstatnene myslienky. Mnohym ludom ako ty, radim najst si dobreho psychologa. Nie preto, ze ti "sibe" (ako niektori na to reaguju), ale preto, ze s niektorymi vecami si naozaj nevieme sami pomoct. Vtedy ma prist na rad niekto, kto nas usmerni a da nam take rady, ktore nasmeruju nase myslienky inam....skus to