Operácia očí

dinda12

demza toto je cena so zárukou?..to som prekvapená..myslela som si, že to bude viac..neviem prečo som mala takú nejakú inú predstavu..som sa zbytočne asi vystresovala tými mojími predstavami aj o tej samotnej cene.. :D

jarica21

Evicka páči sa mi ako k tomu pristupuješ, najdôležitejší je pri tejto operácii výsledok, pretože práve ten výsledok je to prečo nad ňou vôbec uvažujeme :)

evicka085

tá záruka je super.. mňa tiež to zaujalo.. pretože aspoň sa nemusíme stresovať ak by niečo nastalo nejaká zmena s očkami.. a to, že to stojí viac to vôbec nie je podľa mňa nejakým problémom.. radšej si priplatím a nebudem sa stresovať ako to ja mám vo zvyku..

demza

Ja síce ešte nemám skúsenosť so samotnou operáciou, ale ohľadne tej záruky som sa aj ja informovala na klinike Spinn, o ktorej tu tiež baby písali, že majú skúsenosť, že tam boli. Záruka v podstate funguje tak, že ak by si náhodou nejaké zmeny pociťovala, že sa ti zraz zhoršil, tak oni to skontrolujú a ak to bude v ich silách, tak ti to spravia opäť. Aby bolo dobre. Cenu som si našla na ich stránke so zárukou 1066€ :)

dinda12

skôr si mi mohla napísať cenu aj s tou zárukou..predsa len si myslím, že by to bolo vhodnejšie..či?..neviem ako to je..ale myslím, že radšej si priplatím aj za záruku aby bolo všetko fajn aby sa mi venovali aj potom keby som mala nejaké problémy..zhoršenie zraku alebo čosi..

duska223

obavas sa to vidim, to chapem, ale mozem ti s cistym svedomim povedat, ze uplne zbytocne ten zakrok prebehne tak rychlo a bezbolestne, ze si to ani len nestihnes uvedomit :)

Klasova

zakrok ako taky boli?..alebo vobec nie?..chcela by som vediet jak to je..ci je citit nejako pri tom zakroku co sa robi..ci mi nebude z toho zle..nemam rada bolest..zniest znesiem..ale oci su pre mna dost citliva zalezitost preto si chcem najskor vsetko dobre zvazit..aby som sa neunahlila..dajte mi vediet prosim co najskor..

radinus022

pri očiach pri takejto operácii je doživotná záruka, nemá to byť prečo tak ako si ty písala, to nerozumiem potom aký by to malo zmysel ;)