Vztah s Arabom

vinea

Jedna priateľka takto prišla o 2 deti (a to on študoval tu u nás za lekára aj lekárom bol, žili tu, pracoval tu ako lekár, pohoda, deti sa tu narodili, roky ok a potom zrazu, rodina príbuzenstvo ešte nevideli deti a deti nevideli moju vlasť, domovinu atd atd). No a prišli tam a zrazu muža, ktorého poznala žila s ním roky, sa zmenil ako švihnutím čarovného prútika))
Prišla o tie deti a bola rada, že sa dostala vôbec živá atd späť na slovensko

Druhá známa má tiež araba. On sa narodil a celý život žil žije v Anglicku. Ona tam išla pracovať. Myslíš, že to, že sa narodil v Anglicku, celý život tam žije ho robí "iným"? Tiež prežíva peklo a nevie, ako z tohto "väzenia" von

Sejla

Princesse je pravda, že nie každý je taký, ale ťažko rozoznáš tých normálnych. Sú to profesionálni klamári a tvária sa ako slušní muži a začnú byť majetnícki až po svadbe. Zisti odkial sú jeho rodičia.

Princesse

Macik tvoj prvy prispevok znie ze totalna pohoda, nemusi byt taky a druhy uz tam pleties majetok, si odporujes trocha nie? Alebo ako si to myslel? Dakujem

macik

blondula vsetko je v cloveku...moze to byt aj zo Zimbabwe chlap,ak je normalny ,budem s nim ...ale co z toho ,ked slovak ,slovak ..alebo strdoeuropan ...ti su hovada tiež ...a mozno este niekedy horsi ako arabi ,zalezi od toho ,na koho narazis

Blondula

macik....ja neznasam arabov a tento bol na zaciatku fakt ze "normalny" chlap...dokonca nemusela chodit zahalena,ale nemohla mat nic na tenke ramienka :D inak v spanielsku som nejaky rok pobudla a ta haved moslimska...sa cudujem,ze niekto o nich tam zakopne :D treba aby tam slovenky sli :DDDD ale zase spaniely su asi ovela horsi,sak si treba zapnut spravy a kazducky den ukazuju,ako nejaky spaniel zavrazdil zenu,alebo priatelku...moj byvaly bol slovak a tiez bol hovado :DDD asi treba mat aj velmi vela stastia,alebo smoly na koho clovek natrafi :D