Vztah s Arabom

Blondula

moja kamaratka chodila s jednym arabom vyse 3 rokov a dala by som ruky do ohna,ze bol uplne iny ako ostatni !!! chodievala casto na slovensko a on si nasiel bokovku ! ale moju kamaratku si chcel vziat.problem bol v tom,ze bol uz zenaty,mal 2 deti a ona mala byt jeho druha zena,co ona samozrejme nesuhlasila... nebudem sa vela rozpisovat,ale ked zistila,ze ma milenku,dala mu kopacky.on samozrejme nieco take nechcel akceptovat a zacal sa jej vyhrazat a napadol ju aj nozom !! len kvoli tomu,ze mu dala kopacky.podala na neho trestne oznamenie a ma doteraz zakaz sa jej priblizovat !! uz je tomu asi 4 roky,ale ona doteraz zo strachu nosi slzotvorny sprej v kabelke.dokonca ma aj elektrosok :D mimochodom sa na policii dozvedela,ze uz napadol nozom tehotnu zenu a keby nestiahla oznamenie,tak si posedi nieco cez 10 rokov... ja by som araba s prepacenim ani "neostala" !!! pre su zeny co si s takymito debilmi zacinaju obycajne chudery !!! sorry za vyraz...

macik

ženy su pre nich nieco ako majetok,musia chodit zahalene ,aby si niekto iny na nich nerobil zalusk a narok,iny chlap,nesmie im byt vidiet nic,okrem tvare,aj tu maju niekedy zahalenu a vidno len oci,a okrem toho,musia chodit vsade len za sprievodu Muza po ulici,nesmu vyjst z domu bez chlapa,hocijakeho,ci syn,ci otec,ci kto...
daj si pozor ..aj ked nie je moslim,ale ...co ty vies ..

macik

uf,no davaj si hlavne pozor,lebo Arabi niektori su nebezpecni
ale zase,co ja mozem povedat ,s jednym arabom si pisem-je uzasny chalan ,mlady,zije na SR,ma uz zmyslanie ako slovak,v pohode je :)a je krestan -katolik

s druhym som sa spoznala len nedavno,je Moslim,vyznava vsetko,ramadan a pod,dodrziava ....ale zije v strednej europe,je uzasny tiez,velmi vtipny,ocarujuci mlady chalan,ale je Moslim,to je pravda,no je zaroven velmi citlivy a a priam az infantilny,nevyzera vobec,ze by bol schopny " odvliect kdesi zenu " do svojej krajiny ..asi nas prilis strasia media,si myslim :) arabi vobec nie su zli chlapi ,len treba spoznat toho spravneho :) a este k tomu,ktoreho osobne poznam,je fakt super chalan,taky ani slovak nie je dobry,zavisi od povahy a cloveka ako takeho,netreba hned hadzat vsetkych arabov do jedneho vreca,paneboze

Princesse

Jahodka ako to mozes povedat? A ako moze smrdiet, ked sa kazdy den sprchuje? Neviem, nechce sa mi verit, ze je to az tak a ze je to cele pravda, hlavne u tych co zije mimo arabskeho sveta

jahodka123

Sorry, ale nesmrdí ti? Araby pekelne smrdia... A byť tebou, tak si to ozaj naštudujem. Je XY prípadov, kedy sa dali ženy dokopy s Arabami alebo inými cudzincami podobnej kultúry a potom, ked už mali v tom chlapovi dôveru (aj po 10-tich rokoch) nastal zvrat a buď ich odvliekol do cudziny a už sa odtiaľ nedostali alebo im zobral dieťa, ktoré už nevideli. Aj im tí muži slubovali, že oni takí nie sú a jedno s druhým. Všetci sú rovnakí, je im to vštepované od narodenia. Oni si ženu aboslútne nevážia. U nich je viac dobytok, ako žena !

RNG

Kazdej, ktorej sa zda, ze sa moslim bude spravat ku nej rovnako alebo lepsie ako bezny europan, hovorim, ze ste hrozne naivne. Niektorej to moze vist pomerne dobre(mam priklad priamo medzi pribuznymi), pokial sa usadia v nasom tradicnom okoli(krestania, demokracia...) a ked je muz ochotny sa prisposobit. Ale to je dost zriedkave a povacsine to skonci zle.
Stare prislovie hovori, ze "ryba sa moze zalubit do vtaka, ale kde si vybuduju svoje hniezdo?"

Magy

Princesse, prave naopak, ziadnu diskusiu by som nezacinal, dokonca ani dat najavo nejake podozrenie, ze mas pochybnosti. aby neskor nezacal vedome skryvat to, coho sa ty obavas, len aby ta nestratil.
jedine tym, ze budes opatrna a budes sa divat s otvorenymi ocami, sa mozes uchranit od sklamania. samotny vztah nie je riziko, dokonca ani pripadna neskorsia navsteva jeho rodiny v spanielsku.
prave naopak, ak ta pozve, neodmietni. ale divaj sa pozorne, ake maju vztahy u nich, ako sa kto sprava, diva atd. kym nebudes za neho vydata, mozes kedykolvek vycuvat. potom uz nie.

davaj pozor na pas a nedavaj ho z ruky pod ziadnou zamienkou, napr. ze u neho bude viac v bezpeci a pod.

Princesse

Ano presne to si aj ja myslim, suhlasim Sejla. Ale teraz neviem ako to zistit , ci je on z tych normalnych, alebo nie. Mam sa to opytat? Co ocakava od svojej priatelky , zeny? Alebo mam cakat? Mam sa na to vykaslat? Fakt neviem , rada by som to zistila ale to ako keby som podla celeho narodu slovakov sudila jedneho slovaka- napr, slovaci su alkoholici, neschopni, atd... Proste mam skusit diskusiu na tuto temu ? Nechcem ho urazit, lebo si uvedomujem akoby som sa citila ja. Co povedat?