Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

Ste strasne zlati, lebo tych gratulacii je minimum, co ma mrzi, a zo samoty som sa chcela prejest, ale viem ze mam vas.

Alternativa

Ahoj Zuju, dnes budes zasypana gratulaciami a vinsami :D. Takze sa pripajam so zelanim dobreho zdravia, splnenia Tvojich tajnych aj nahlas vyslovenych tuzob, vela lasky a krasnych chvil Ti prajem. Jasne, ze si neodpustim male "poucenie" - ved to robia vsetky mamy :D. Moja, nas zivot sa sklada z malickych kazdodennych vitazstiev. A tie po spojeni Ti daju pocit radosti a stastia. Ak budes mat chvile, ze nebudes rozmyslat nad Tvojim problemom, bude to Tvoje male vitazstvo. A ten interval sa bude predlzovat a jedneho dna si sama uvedomis - som OK a citim sa vyborne. Prajem Ti krasny narodeninovy den, ved aj to pocasie mas "na objednavku", tak si ho uzi.

vivi

zuju
aj ja ti prajem k narodeninkam len to naj naj naj, ver si a nevzdavaj sa, drzim ti palceky ty ten boj zvladnes!!!

miška

zuju
Aj ja ti prajem k narodeninam víťaztvo nad bulimiou , bol by to pekný darček.Ako vravi nada nevzdavaj sa a hlavne si ver,že to vihraš.Držím ti palce.

Alternativa

Ahoj Z-uzka, naozaj si rozumne dievca, vlastne mlada zena. Tvoje dnesne myslienky su zrkadielkom Tvojej krasnej lieciacej sa dusicky. Bude to tak, ako sama hovoris. Vychutnavat si budes krasu kazdeho okamihu, riesit budes len to, co riesit vies. Tvoja empatia k ludom je zjavna. Budes si ju prirodzene pestovat, lebo uz v tomto veku pocitujes vzacnu cenu zivota - plneho starosti, chorob, problemov ale hlavne LASKY, USMEVOV, POHLADKANIA a DOBREHO SLOVA. Takze ja Ti posielam aspon to dobre slovo- nepozname sa, ale mozes sa na mna kedykolvek obratit. Ides spravne, len vydrz moja. Pa

Z-uzka

alternativa
Tak teda skúsim to tykanie :), ale asi dlhší čas mi bude trvať kým si na to zvyknem, tak teda ahoj alterantiva!
No moja sestra žiaľ neštuduje na chemickej, ale na strojníckej fakulte..
To je podľa mňa pravda, že choroby slúžia ako niečo na zamyslenie.. No bohužiaľ nie vždy si z toho aj tak ľudia zoberú ponaučenie :(( Myslím, že kebyže neprežívam to čo prežívam, tak by som nebola taká aká som, teda myslím, že by som nemala také vedomosti aké mám a nebola by som voči druhým ľuďom taká empatická. A tiež verím, že keď sa raz z toho všetkého vyhrabem budem žiť plnohodnotnejší život, na svet sa budem pozerať úplne inými očami a budem vďačná za každú krásnu chvíľu a jedlo si budem viac uvedomovať a vážiť. Presne ako si písala, nič nie je náhoda a aj to, že trpím ppp má asi k niečomu byť..
Tak ti prajem príjemný slniečkom zaliatý víkend, papa :o)

Alternativa

Este som zabudla: nech Vas /myslim mnozne cislo/ neodradzuje od komunikacie aj so mnou moj vek a pracovne zaradenie. Tu sme vsetci kamosi. V mnohych nazoroch, postojoch a skusenostiach sa lisime, ale to je normalne. Takze prosim pri priamom osloveni na mna tykajte mi. Plati? Ci ano, uvidim v reakciach :D

Alternativa

Ahoj dievcata, neprehliadnite pls moju radu: spanok je ozdravny, naplni Vas novou energiou ist dalej, zbavite sa "zlych" myslienok. Vcera som si to odskusala :D a dnes pohodicka. Z-uzka, ucim na chemickej fakulte. Nie nahodou aj Tvoju segru? To by bola nahodicka. Ale v zivote niet nahod, vsetko je tak, ako ma byt. Aj choroby su signalom na zamyslenie, na zmenu cohosi. A kedze nedokazeme pozitivne zmenit nase okolie, menme vedome a pomalicky k pozitivnemu pristup k sebe samej, potom k nasim najblizsim a postupne ku vsetkym. Bude to casom vidiet - vo Vasich ziariacich ociach, pleti, na vyraze tvare, na Vasej krasnej postave, vo Vasej komunikacii. Lebo co je krasa? Aj to, ze ludia budu s Vami radi a urcite Vas nebudu stavat na vahu :D. Pekny den, idem opravit pisomky z ranajsieho seminara :D