Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

el.vi

zuju :o)!
zelam vseeetko vsetucko najsamlepsejsie, zdravie stastie, lasku ... a najmä vela vela sil, odvahy a vytrvalosti na ceste za vitazstvom :o)!!!

Alternativa

Je uzasne, ze tato tema napriek vaznosti problemu, ktory diskutuje, vonia clovecinou. Je to nevyhnutne pre nas vsetkych, vsetky vekove kategorie. Dakujem Vam.
Zuju, si uzasna, ze si si spomenula na zajtrajsi sviatok mam aj v spojeni so mnou, dik. A moja uz tradicna rada: Verim, ze vsetky date zajtra maminam aspon pusu so slovkom "dakujem", budete sa usmievat a starosti nechate bokom. Aspon chvilku, please...Verte, sme v prejave rozne mamy, ale KAZDA MATKA je MILUJUCA. Mame Vas, nase deti a ste nase vsetko.

pišta

Ahoj Zuju:|
Veľa dobrého a krásneho ku tvojím narodeninám!
A ešte pár veršíkov.
.
Bulímia? Ale kdeže!
www.bozp.sk stavia veže.
Rozhliadni sa, nájdeš všetko!
Lásku, stravu, slov milé,
spomínaj už len letkom,
čo trápilo ťa. Lepšie čakajú ťa chvíle… :)))

ali

zuju. nevahaj a neboj sa zit, je to krasne, a preto ti zelam, aby si nasla to, co je na celom svete pre teba to najkrajsie...
kraaasne narodeniny :-)

Z-uzka

Ahoj alterantíva!
Ďakujem pekne za podporu a pochvalu, veľmi si to vážim, si naozaj milá tetuška, alebo lepšie povedané dáma? :)) Kiež by aj moji rodičia boli takí starostliví a citliví :,(
No žiaľ rodičov si nikto nevyberá, tak sa s tým budem musieť asi naučiť žiť, no len ide to veľmi ťažko..

A ešte taká maličkosť, nie si síce moja mamina, ale maminou si, tak ti prajem k zajtrajšiemu dňu matiek veľa radosti, spokojnosti a pekných chvíľ so svojou rodinou :-)
Papa, príjemný víkend...

P.S. juj, ešte stále si nedokážem zvyknúť na to tykanie, znie mi to tak zvláštne :)

Z-uzka

Ahoj Zuju!
K Tvojim dnešným krásnym narodeninkám sa chcem tiež pripojiť ku gratuláciam a popriať ti len to naj, naj, naj, pretože nič iné si už nezaslúžiš, jednoducho iba to najlepšie a najkrajšie :o)
Drž sa a hlavička makovička nech poslúcha :)