Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Palinnna

Baby! hrabte sa z toho, s ppp sa neda zit cely zivot!!! preco sa tu pise o prehanadlach, preco sa tu davaju navody na chudnutie? preco sa podporovat v niecom takomto? inak si myslim, ze tato web stranka je super, hlavne, ked som videla, ze baby, s ktorymi som sa o ppp rozpravala, sa z toho hrabali, ze mali uspechy a vtedy som sa zacala pytat samej seba...a ja to nedokazem? dokazem, aj ked nepatrim medzi silakov v sebadiscipline...dostanete sa z toho aj vy...ale ziadne prehanadla, ziadne porovnavanie svojej chudosti...SME LUDIA, MY MAME MOZNOST ZIT SO STALYM USMEVOM NA TVARI, MAME MOZNOST SA MRACIT AJ PRE HLUPOSTI, ale PPP NAM NICI KRASNY POCIT LUDSKOSTI! DRZIM VELKE PASTE, nech ppp porazite!

evcca

je to len nahoda, alebo su tu vsade na celom fore len prispevky ako chudnut v pase, bokoch, uzivat prehanadla a podobne?

evcca

ak pravidelne beries fenolax alebo prehanadla a este popritom aj vracias, tak budes mat znizeny draslik, to zistia krvnym obrazom. to ich upozorni na dalsie hodnoty, bude to spiet k rozvratu vnutorneho prostredia.

kety

Ahojte, prosím pomôžte mi niekto, ja už nevládzem! Mám už 1,5 roka bulímiu, ale nikto o tom nevie! Nikomu to ani nikdy nepoviem, všetci si miyslia ako všetko zvládam...keby tak vedeli že to vôbec nie je pravda! vždy ráno si poviem, že už nie ale potom sa najem a kde asi skončím?! no a potom aj 5-6krát za deň som na vecku...,stále som si myslela že to môžem ukončiť...ale nie nemôžem! sama nie...poradte mi prosím!!!

evcca

kyblik, to sa neda pretrpet, s tym sa musis popasovat a zistit kto z koho, ci ty alebo tvoja prizivnicka ppp.
mne dost pomaha, ked viem a vidim aj tu, ze su baby, ktore to zvladaju. ale aj tak je to cesta krok vpred a obcas letis dozadu, ale stoji to za to, ten pocit, teraz je nenahraditelny. a mne dost pomaha psycholog, vykecavanie, vyhovujeme jeho sposob komunikacie so mnou. kyblik, drz sa a aj ostatne baby, pekny zaciatok tyzdna.

kyblik

baby ja z vas niektorych uplne ze nechapem fakt klobuk dole vy ste jake dobre co sa tohto tyka:) fakt mate moj obdiv...romanka a evka;) napr
mne uz lezie na nervy tie sproste myslienky stale o tom istom- cisla, vaha a meranie vysunutych kosti- proste o krk :(
ako ste "prepli" to nemyslenie na neustale chudnutie?