Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

takemale, ja som kvoli vracaniu prisla o zuby,zacali sa mi rozpadavat, takze mam hore uz len korunky, dolne zuby, celkom v pohode az na stolicky. vracala som od 18 a teraz mam 28.

coky77

caute inac co sa tyka skloviny ja som vracavala dost casto a mam zuby uplne v dobrom stave dokonca bez kazu asi je to len nahoda ale chcem sa spytat ze teraz idem na sonografiu som brala dlho fenolax a pravdepodobne mam volaco z bruchom a chcem sa spytat ze ked ma chsu teraz poslat na gasto ci sa da pomocou gastra zistit ze som brala ten fenolax?

takemale

ahojte babulky,chcela by som sa spytat ci mate niektora tak ako ja sklovinu v hroznom stave a ci ste si uz davali urobit kvoli tomu zuby alebo nejaku upravu skloviny??

rybicka

zuju, ako to prebiehalo v Pezinku? Ja som uz tiez abstinovala vyse roka, bolo mi super, ziadne depky a ziadne stavy a potom prisli dost zavazne osobne problemy a nejak som do toho znova sklzla. Tiez som premyslala nad niecim takym ako liecebna, len neviem ako by to bolo s pracou a tak... tiez by som sa ale toho uz najradsej zbavila definitivne a nie zasa len na nejaky cas. Mam 28, uz nechcem takto dalej pokracovat, nie vsetky skody na tele sa daju tak lahko opravit ako znicena zubna sklovina...

Mna tiez strasne trapi unava, tak kazdy den aspon tie ranajky necham v zaludku, aby som mala nejaku energiu. ale v poslednej dobe som skutocne taka unavena, na nic nemam naladu a silu, a to som uprostred skuskoveho... Aj o tyzden vo stvrtok mam skusku, este sa musim vela ucit a kazdy den to odkladam.

Tak papaaa zatial a som rada, ze som vas tu nasla. Drzim vsetkym palce, co sa rozhodli nieco zmenit, prvy krok je najtazsi, potom to uz ide....

alti

Ahoj dievcata,
prajem Vam pekny den a nezabudnite sa tesit z malickosti. Otvorte ocka a srdiecka a budete tie krasne malickosti vnimat :o)

zuju

dnes ubehli tri roky co ma pustili z Pezinka a ako povedal moj psycholog: Zuzana, presli ste kus cesty, mozem povedat ze dobru polovicu uz mate za sebou len nie a nie dobehnut do konca

evcca

mam teraz prednasky, nejake tie skusky, robota okey- bavi ma, a tak, jedlo tiez fajn, len ta unava, keby uz isla do kelu,...
a ty, dlho nic, ako sa ti dari?

jaja

evcca,jasne,ze to zvladnete,urcite nebude na teba tlacit...a hody sa nerovnaju len kope jedla :))))len sa uvolni a nechaj sa unasat tym co pride,relaxuj..:)tesim sa,ze sa vam dari :)a co mas este noveho?

evcca

ahoj jaja, no perfektne, je to nadherne, pekne pomalicky sa to rozvija, asi tak by to aj malo byt. v robote to tak nejak tajime, no podaktorym to asi uz dochadza. v nedelu ma sokoval, prisiel s tym, ze by bol rad, keby som tento vikend prisla k nim na hody. hody= kopa jedla, no sranda:-(, vie o mojej ppp, ale nejak to zvladneme, snad.