Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

jaja

romanka,vedlajsi ucinok sa nemusi prejavit vobec a ak by sa prejavil,jednoducho vysadis lieky...mozes jej zavolat,to je dobry napad,rozdni sa podla toho co ti povie.ja viem,ze pre bojujucu pppckarku je tazke mat pocit,ze co ak priberies...ale nemusis sa bat,ze by si pribrala 100 kg:)))prinajhorsom vysadis ten liek...nic horsie sa nemoze stat :)neboj sa,to bude dobre....je normalne,ze sa teraz citis neisto...citala som tvoje prispevky a vidim,ze si na spravnej ceste,ktora vedie von z ppp,co ma tesi :)

romana

Fakt neviem. Napadlo ma, či jej nemám ráno zavolať a opýtať sa. Ozaj neviem. Pozriem ešte ten starý leták, ale zdá sa mi, že tam to nebolo. Myslím ten ved. účinok. Ty mi čo radíš?

jaja

kym sa rozvinie ucinok lieku naplno,trva to 4-6 tyzdnov.Ked som zacinala brat lieky,prve tyzdne som sa citila podobne ako opisujes ty-niekedy akoby bez pocitov,alebo ako to napisat...ale potom to uz bolo ok:)ako sa teda rozhodnes?

romana

máš s tým skúsenosť? Pred tým som mala Seroxat. Ja sa fakt bojím. Na kontrolu idem až o 3 týždne a teraz mam ešte pred menzesom... To ozaj neviem ako zvládnem. Normálne ma chytá panika...

jaja

nechcem do toho lekarke hovorit,ale podla mna si ich brala kratko na to,aby sa uplne prejavil ich ucinok...ale ak ti teda predpisala tieto druhe,skusila by som tie,mozno ti sadnu....o pribratie sa nestrachuj,ak by si priberala dohodnete sa s doktorkou,ze lieky zmenite,hmm?:)ale nemyslim si,ze by to velmi hrozilo

romana

Nie. Len som povedala ako sa v poslednej dobe cítim. A ona hneď, že by to tak nemalo byť, veď užívam antidepresíva, tak prečo ten smútok. Ja neviem teraz. Či som nemala ešte vydržať.

romana

Len jeden mesiac, zo začiatku to bolo hrozné, stála slabosť, únava, potom trochu lepšie, ale aj tak cítim vo všetkých emóciách akýsi útlm. Neviem sa smiať ale ani rozčúliť, či plakať...