Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

Alternativa

Kedy vstavas alebo si urobis pauzicku? Zavolam a tesim sa na Teba. Inak, skusky su dolezite, ale nie zivotne. Vzdy je sanca pripadny neuspech opravit, no nie? Ale lepsie uvazovat LEN o USPECHU, moja zlata. Su ine zivotne skusky, kde oprava nie je mozna a aj tak treba ist dalej. Plati :o) ?

forev.

alti, ale prosim ta, ty nikdy nerusis..uz je neskoro, ale zajtra by to slo? ako, mne je v podstate fajn, len ta skuska, bojim, hrozne bojim. asi mam, co som chcela, ze? :) viva la medicine.

Alternativa

Ahoj dievcata,
skusme premenit temu...mnohe poznate moj nazor, ze pri boji proti PPP mysel musi byt zamestnana niecim, co nam pomoze posunut sa k pozitivu. Prejdem ku knihe. Zacinam studovat /citat nestaci/ knihu od Jack Canfield : Pravidla uspechu s podtitulom Jak se dostat z mista kde jste, tam kde chcete byt. Nie je o PPP, ale da sa urcite aj proti nej vyuzit. Dostala som na nu odkaz od ludi, ktorym postupne pouzivanie pravidiel z nej fakt zabrali. Jasnacka, ze nie je lacna, ale tuto investiciu do seba Vam odporucam. Urcite zmysluplnejsie, ako nejake znackove tricko :o).
Forev.,
poznas tu piesen "kdyz zabloudis, tak zavolej..." tusim Helenka Vondrackova ju spieva. Pre mna je to akasi hymna, ze ked je cloveku tazko, nema zostat sam...tak cinkni, moja zlata, porecnime aspon cez telefon alebo pri kavicke, ja Ta nechcem rusit :o)
Romanka,
ucinna latka citalopram, ktora je v Tvojom novom lieku, patri medzi najlepsie. Neboj sa jej. Nic negativne si do podvedomia nekoduj, zaberie spravne, nie je dovod na priberanie. Tiez mozes zo zaciatku pocitovat vacsiu spavost, tak podla moznosti viac oddychuj.
Pekne snicky vsetkym :o)

forev.

ja sa ucim na skusku, ale proste, myslienky kade tade, je to tazke, do hlavy mi to neleze, klasicky skusam vsetky osvedcene prostiedky jak na to, nic z toho. uz mam z toho nervy. hlava ma boli, nevyspata som, nevladzem. ono v podstate oproti tym srackam, v ktorych som bola vyrazny posun, ked len skuska..ale aj tak. ja sa bojim, co ked to nedam a co potom...

pusate

ani ja som sa dnes nemala najlepšie...pohádala som sa zas s našimi a moc ma to mrzí ked vidím ako sa kvoli mne trápia.ale to sa nedá uspokojiť ich-čo sa stalo,už sa neodstane.

jaja

ja som tu..a co sa deje forev.?vieme ti pomoct?ja som dnes mala konecne celkom fayn den,lebo v poslednej dobe to islo u mna dost dolu vodou...tak snad sa to dnes prelomilo :)

evcca

romanka, vobec sa neboj, vedlajsi ucinok ako priberanie sa pise asi u 90% antidepresiv. aj ten seroxat ich mal. vobec sa toho neboj, stravujes sa vyvazene a normalne. vedlajsi ucinok ako pribratie ma aj napriklad B12. a to je vitamin.
baby, ja som tak unavena, ze uz fakt nevladzem, takto sa neda existovat.