Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

takemale

ahojky rybicka,no len problem je v tom ze ja mam dost vselijaku zubarku,musim niekoho pohladat......nebojkaj dam vediet:)len kiezby som to nemuslea vobec robit,ale co uz bulimia je hnusna svina:(:(:(

evcca

romanka, zajtra pohladam este nejake infosky o tom tvojom lieku a popripade sa popytam doktorky.
forever, ty studujes medicinu?

evcca

romanka, v letaku o lieku nie je vzdy pisane vsetko, takze seroxat to priberanie mozno nemal uvedene, ale z ad sa pribera, ak sa prezieras ako pasomnica, co ty nerobis. pribera, skor je to o zadrziavani vody v tele.
ozaj a nie si otravna:-)
dnes som citala nejaku vyskumnu teoriu o uzivani citalopramu pri ppp, mate niekto nejake infosky?
a tie korunky, na 85% len preto, ze to nie su moje zuby, inak vsetko s nimi ok.
baby, v piatok mam dve skusky, v robote je blazninec, dnes som zaspala, teraz mi neisiel vlak, a som upne mimo.
ale zivot sa mi aj tak paci.

romana

evcca
ja viem, že som už asi otravná ale pozerala som ten seroxat a ten to tam nemá. To by som hned postrehla, lebo tiež som si hneď prečítala ved. účinky.
Mám stále akési obavi, ale som už kľudnejšia ako včera. Včera to bol adrenalín... to ti poviem.
Chcela som sa ešte opýtať, prečo si spokojná s tými korunkami na 85 percent. Prečítala som si príspevok od rybičky, tiež o nich uvažujem už dlhšiu dobu, ale mám strach, že nebudem spokojná. Chcem si ich dať nie kôli sklovine, tú mám v poriadku, skôr pre mŕtve zuby, ktoré majú trochu inú farbu. Bojím sa, že to ale bude veľmi poznať. Vieš, ja som taká detajlistka... Ozaj a dlho trvalo kým ti to nahodili, myslím od zbrúsenia.

rybicka

take male, tie zubky vyzeraju uplne prirodzene, tu doplnenu sklovinku vobec nevidiet, oni ti to prisposobia k tvojmu odtienu zubov. Myslim ze si este dost mlada a take definitivne riesenie ako korunky, to by bolo u teba este prilis skoro. Ja som mala opravovany uz aj predny zub, bol celkom sivy, odumrety, nie od ppp, kedysi som si ho udrela. Oni mi celu prednu plochu zbrusili a doplnili to zivicou. ten zub nerozoznas od ostatnych, a to je jednotka, ktoru vidiet najviac. Ked si das korunky, tiez nemas 100 % istotu, ze ti sadnu k ostatnym zubom. Navyse su drahe a pre mladu babu, ak je ina moznost, myslim ze nevhodne. Porad sa so svojim zubarom, ale myslim ze tie povie to iste. Ja mam uz opravovanych viacero zubov a idem zasa na nejake upravy. tak porozmyslaj, ale za kazdu cenu by som si tie zubky v mladom veku nedala okorunkovat, este pride vek, ked uz ina moznost nebude, a to uz ti potom budu musiet robit implantaty alebo mostik, lebo uz ziadny zubok nebude, iba korunka. chapes? Je to na tebe, ale nehrn sa do toho, vyskusaj tie kompozity na jednom zubku a uvidis, ako sa ti to bude pacit. Potom daj vediet, co bolo u zubara, hm? Paaaa!!!

jaja

gabina..dakujem ti za podporu.mala som dnes uz 2dcl dzusu a 1bochnik.vies,u mna je to tak,ze som v poho,ale ked mam nejake problemy a spravim chybu,ktoru potom lutujem,nemam chut absolutne nic jest....nastastie to nezvykne trvat dlho.:)mas pravdu,ze sa musime mat rady,ved ja viem..len niekedy je to tazke,ale stale si musim opakovat to stare,ale pravdive,ze nikto nie je dokonaly....idem dalej :)

gabina

baby jagy, .-)

Zuju, jaja, neblbnite, jajka sa upokoji a dnesok vezme od zaciatku pekne popriadku, male porcie zdraveho jedla su na energiu fajn, ja viem, ze vycitky po vcerajsku su v hlavke stale ale nie je riesenim vobec nic nejest..A tekutiny, nezabudni doplnat...Sup.-)
Zuju, slaninka predsa raz za cas nie je zla, polievka uz vobec nie, nech si zjedla aj viac, ako obvykle. Skus sa na brusko nesustredit, mozno je v tom viac psychiky, ako by si chcela...
Lubkajte sa babule, skuste to postupne, pojde to...