Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

ForEver?

zdravim z ostrovov!
alti, dakujem za prijemne straveny cas s tebou, urobilo mi to dobre na srdiecku:)
mame sa tu super, velitel ma poslucha, dom mame krasny, pocasie otrasne- klasika:) typicke uprsane studene anglicko, ale aj tak to tu zatial vyzera dobre.
dufam, ze uz buduci tyzden budem v nemocnici, zatial je to tu preondene byrokraciou.
inak, jedlo fajn. som tu asi jediny clovek z nasej grupy, ktory je tak, ako sa ma. predsa len, je to obcas na nervy, tak sa nebudem zatazovat este aj nedolezitymi blbostami. :)
majte sa krasne

evcca

ahoj romanka, k doktorovi idem dnes, je mi na figu uz teraz, ani neviem, co pisat, len viem, ze mi nie je dobre a potrebujem najst nejake riesenie a zabojovat.
je to smiesne, ale mne vadia moje prsia, narastli a su tazke.
nie som normalna.

romana

evka
skús na to pozrieť z iného uhla. Myslel to určite ako kompliment. Si krajšia. Už len ako to povedal "kostnatá" svedčí o tom, že si sa mu nepáčila. Teraz sa mu páčiš určite viac, inak by ti to nepovedal. Mužom sa páčia obliny na ženách. Viem to podľa svojho muža a veľa iných. To len my si myslíme, že je to otrasné. Pritom je to ženské. To táto doba, média, ideál krásy... a neviem čo ešte. Moja mama vravela, že za doby, keď ona bola mladá, sa považovala pekná žena, tá ktorá bola trošku prisebe. Ona mala 48 kg, nohy ako špáratka a veľmi sa hanbila. Nosili sa iba krátke šaty, sukne a tá čo mala hrubšie nohy bola in. Za tou muži leteli. A teraz???? Ani mne osobne sa kostnaté baby nepáčia. Krajšie je, keď má žena trochu boky, prsia... Ja by som síse chcela mať o trochu tie boky užšie a nohy trochu dlhšie. Ale dobrým oblečením sa to dá trochu skorigovať, a myslím že to nie je zas až také najhoršie. Treba sa len trochu inak vidieť. A ako bolo u doktora?

evcca

dik baby, ste zlate, romci ja viem, ze mam teba, ale toto bol taky zvlastny pocit. viem, ze casom a vekom sa telo meni, ale na toto som precitlivela a k tomu mi este mamin priatel, povedal ako fajn vyzeram, ze konecne nie som taka kostnata, tak som mala pocit, ze uteciem na koniec sveta a mozno aj dalej. vie, co mam za problem a aj tak mi to povie, ze vraj to nemyslel v zlom, ale ja to neviem spracovat.
aj teraz sa citim ako knedla, je to priserne....

somtuzasa

caute baby,

mam tak sladko-trpku novinu - musim si hladat novu pracu...prave vcera som nic netusiac nastupila ako vzdy po dvoch tyzdnoch a hned som sa dozvedela, ze ma uz nebudu potrebovat, rusi sa to cele. Nejdem tu teraz pisat co som v rakusku robila, ale bola som tu uz styri rok a viac-menej spokojna. I ked-v poslednom case skor menej ako viacej. Takze i ked mi bolo takmer do placu, som presvedcena o tom, ze to bude zmena k lepsiemu, aj co sa tyka mojej spokojnosti a hlavne aj boja s ppp. Vzdy som vedela, ze ked s tym chcem prastit, musim zmenit pracu a bydlisko. Takze zmenit pracu som uz donutena a s tym automaticky ide aj bydlisko. Ak si nenajdem adekvatnu pracu v Rak., tak sa konecne chcem prestahovat do svojho bytu, len to bude problem zasa iny - najst si pracu na slovensku, kde budem mat prilezitost s mojimi schopnostami, ktore su v oblasti nemciny si myslim na dobrej urovni zarobit tolko, aby som ako sama zenska utiahla svoju domacnost a aby som nemusela byt zavisla od nejakeho chlapa a nemusela zit z ruky do ust. Takze mam trosku dilemu - Rakusko - Slovensko? Zatial som rozhodila siete po prekladatelskych agenturach v SR, resp. este so si len vyhadala nejake kontakty, kde si poslem CV a ziadost a tak...

Drzte mi prosim palce, aby som si nasla nieco, co budem robit fakt rada a budem po dlhsej dobe stastna a spokojna s tym, co robim...

Evka, Romca, zelam vsetko dobre, Evi tebe hlavne krasnu dovolenku a Romanka tebe aj nadalej silnu volu a pevnu vydrz. Tak paaa, ked zasa budem na nete, pozriem sa na vas :)))))