Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

adriana

Dobry den .S priatelom zijem v zahranici a asi pred troma tyzdnami mu zacalo piskat v pravom uchu.Nic ho neboli, ani nema vytok.Ale k doktorovi chce ist az na slovensku.ma cakat alebo ide o nieco vaznejsie??dakujem

tojotomi

mozno by som vam mohol poradit. skuste cinsku medicinu. akupunkturu. v bratislave pri kine ymca je cinanka ktora ju robi. myslim ze by vam vedela viac pomoct nez lieky. skuste to.

tojotomi

ahojte aj mne sem tam zapiska v lavom uchu. nie vzdy a kazdy den je to ojedinele trva to 3 5 sekund a potom je to fuc. co opisujes to cvicenie a sedenie za pocitacom. mozno ani netreba nic brat len sa treba zamysliet ci to sedenie nie je vela potom dostane telo zahul cvicenim a zasa sedenie rychlo zvysis tlak zatazis srdce nervovy system a piskanie bude asi s toho. plus este darovana krv. treba pokoj. a to som len laik

made

Ahojte,

aj mne piska v usiach. Zacalo to asi 2 tyzdne dozadu. Medzi sviatkami (Vianoce - Silvester) som dlho do noci robil za pc a spal som mozno 4h denne. Ten tyzden som si bol po dlhsom case zacvicit v posilovni a drepoval s cinkou a prvy januarovy tyzden som aj daroval krv. No a potom to zacalo. Teraz v utorok som bol u lekarky (prakt.). Vravela, ze by som mal viac dbat na chrbticu, sediet/chodit rovno. Dala mi aj Tebokan. Tazko povedat ci zabera, ked to beriem len treti den. Neviem teda ci to mam z toho cvicenia alebo z tych pracovnych noci. Pravdou je, ze som sa poslednu dobu malo hybal, vela pracoval (za pc) a dobre papkal. Keby to bolo z unavy, bolo by to davno prec, lebo spanku mam dost a aj oci by si uz davno oddychli. Pojdem dnes alebo zajtra do posilovne a budem tam cvicit strecing alebo si zabehnem a pod. Dobre sa rozhybem (bez zavazia) a uvidim ci to pomoze. Tiez to cez den az tak moc nevnimam. Zvuky v pozadi to troska prekryju, ale akonahle pride vecer alebo vacsie ticho... des. Bolesti hlavy zatial nemam. Citim, ze "hlava sa nema" tak ako by mala ale, ze by bolela to nie. A k tomu mojmu pocitu, pocujem to v oboch usoch a je to akysi sum spolu s suvislym tonom na vysokej frekvencii. Preto ten pocit piskania, i ked mozno to nie je ten spravny vyraz. Kazdopadne je to individualne. Mam to prvykrat a dufam, ze sa toho coskoro zbavim. Pockam ci Tebokan a strecing nieco pomoze, dam tomu cas tak dva tyzdne. Potom pojdem asi na usno-krcno-nosne vysetrenie. Ak by Vas nieco napadlo (zo skusenosti) budem velmi rad ak sa so mnou o to podelite. Drzim nam palce nech sa toho zbavime, ahojte a dakujem.

made

Ahojte,

aj mne piska v usiach. Zacalo to asi 2 tyzdne dozadu. Medzi sviatkami (Vianoce - Silvester) som dlho do noci robil za pc a spal som mozno 4h denne. Ten tyzden som si bol po dlhsom case zacvicit v posilovni a drepoval s cinkou a prvy januarovy tyzden som aj daroval krv. No a potom to zacalo. Teraz v utorok som bol u lekarky (prakt.). Vravela, ze by som mal viac dbat na chrbticu, sediet/chodit rovno. Dala mi aj Tebokan. Tazko povedat ci zabera, ked to beriem len treti den. Neviem teda ci to mam z toho cvicenia alebo z tych pracovnych noci. Pravdou je, ze som sa poslednu dobu malo hybal, vela pracoval (za pc) a dobre papkal. Keby to bolo z unavy, bolo by to davno prec, lebo spanku mam dost a aj oci by si uz davno oddychli. Pojdem dnes alebo zajtra do posilovne a budem tam cvicit strecing alebo si zabehnem a pod. Dobre sa rozhybem (bez zavazia) a uvidim ci to pomoze. Tiez to cez den az tak moc nevnimam. Zvuky v pozadi to troska prekryju, ale akonahle pride vecer alebo vacsie ticho... des. Bolesti hlavy zatial nemam. Citim, ze "hlava sa nema" tak ako by mala ale, ze by bolela to nie. A k tomu mojmu pocitu, pocujem to v oboch usoch a je to akysi sum spolu s suvislym tonom na vysokej frekvencii. Preto ten pocit piskania, i ked mozno to nie je ten spravny vyraz. Kazdopadne je to individualne. Mam to prvykrat a dufam, ze sa toho coskoro zbavim. Pockam ci Tebokan a strecing nieco pomoze, dam tomu cas tak dva tyzdne. Potom pojdem asi na usno-krcno-nosne vysetrenie. Ak by Vas nieco napadlo (zo skusenosti) budem velmi rad ak sa so mnou o to podelite. Drzim nam palce nech sa toho zbavime, ahojte a dakujem.

fialetka

mne hucalo v usiach ked som bola mala akoby som pocula lietadlo niekde za oblakmi. bolo to hrozne, ale prestalo ked som vyrastla. vtedy sa to opakovalo casto, hlavne vecer a nemohla som preto spavat.

damian

Kvapkajte si do ucha niekolko kvapiek ranneho mocu kazdy den. Zdroj: Uropathy - the most powerful holistic therapy, Martin J. Lara,1999Brooklyn, NJ.

Mari

mne uz viac ako 10 rokov piska bolasom vsade na vys.ale zistilasom ked volaco mastne jem tak este lepsie to pocuvam podla mna to je od chloresteol ked to vstupa