Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

mira

Pískanie v uchu je signál, že je problém s pečeňou. Teraz na jar je pečeň aktívnejšia, tak jej aspoň teraz uľahči prácu a zdrž sa mäsa a obmedz cukor. Pôst našich predkov vychádzal z tisícročných skúseností. A jedz zelené zeleniny a kvasené nepresolené. Tiež obličky asi nepracujú korektne.
Utlmovanie kvapkami a pod. je len klamanie samej seba.

ms2

zdravim,od pondelka mam v pravom uchu zalahnute a neprijemny sum,obvodna mi dala strafik ale nepomohlo,z lekarne mam kvapky BUROW,davam si ich pravidelne,ale zatial ziadna zmena,poradte mi nieco,uz mi ten sum ide na nervy.dakujem

zelenoočko

mne tiež začalo pískanie v ušoch a najhoršie je to v noci a v tichu...mám nizky tlak, chrbticu v tahu, a už ma to rozčuluje lebo neviem z čoho to je ale kamarátka to tiež mala a jej dali Betaserc na to...ahoj

71gloria

Flueretta, keď si spomínala zápal prinos. dutín, ak chceš skús toto:Po 1PL harmančeka, šalvie, repíka, 2 dl bórovej vody.Bylinky s bórovou vodou zmiešať a nechať zovrieť.Odstaviť a nechať lúhovať ešte pol hodiny. Precediť,dať vychladnúť a vyplachovať si nos pomocou sklenej nádobky na preplachovanie dutín.Alebo si odvar naliať do dlane, vtiahnuť nosom a vysmrkať. Odvar má byť vždy čerstvý.Pozri aj tému zápal dutín

fleuretta

Dobrý deň. Volám sa Daniela a mám 18 rokov. Trpím pískaním v uchu, ktoré cez deň nevnímam, len v prípade ak je ticho a večer keď zaspávam. Trvá to od konca februára tohto roku. Bolela ma aj hlava, ale po návšteve neurológa som užívala tabletky, bolesti mi ustúpili. Bolo som na CT vyšetrenie mozgu - výsledok negatívny. Bola som na očnom, na audiometrii... tiež som bola naprávať chrbticu kvôli vyskočeným stavcom a to na 2 krát, tam vy povedali, že mám stuhnuté svalstvo a musím cvičiť, chodila na rehabilitačné cvičenia, ktoré trvali 3 dni... tam vraveli, že mi môže v uchu písakať z toho. A nakoniec som bola na MR vyšetrenie mozgu - tam mi zistili zapál prínosových dutín. Brala som antibiotiká Amoksiklav. Včera som ich dobrala, dnes sm bola opäť na vyšetrenie u krčného a ten mi povedal, že je všetko v poriadku, tak ako bolo aj pred MR vyšetrením. Popri tomuto sa mi aj ťažko dýcha, niekedy je to lepšie inokedy horšie, riešila som to z alergológom a ten mi predpísal Aerius a Nasofan, necítim sa až tak dobre, stále mám pocit plného nosa a ťažko sa mi dýcha, a čo sa týka neurológa tak ten mi predpísal Gingio - tieto tabletky ešte beriem a Coxstral - tieto som brala kvôli bolestiam hlavy ale to už ustúpilo. Prosím Vás o pomoc, naozaj som zúfala, doktori mi nevedia na nič prísť, nechcem prežívať písaknie v uchu je to veľmi nepríjemné, a ešte teraz mám veľa učenia pripravujem sa na maturitné skúšky, budúci týždeň mi začína akademický týždeň a potom ma čaká príprava na skúšky na VŠ, veľmi by ma potešilo ak by ste mi s tým pomohli. Ak by ste potrebovali mohla by som zoskenovať všetky nálezy a správy od doktorov a poslať Vám to e-mailom. Ak by ste potrebovali. Len skutočne vážne verím, že mi nejako pomôžete. Teším sa na Vašu skorú odpoveď.

steasy

aj to pride sestricka iste budes kmotricka...vcera som kupila "brigite" lampu co hra a projektuje na stenu obrazku zvieratiek poslem pozdrav doma cau segra