Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

Noelinka

Existuje tinnitus noiser! Ja som tiež sluchovo postihnutá s timnitusom lenže u mňa je to v naslùchacìch aparátoch tak nastavené skuste aspoň ten tinnitus noiser

radkaradka

Dobrý večer prajem.Moju maminu trápi posledný mesiac pískanie v ušiach. Nikdy predtým sme nepočuli o možnej chorobe s menom tinnitus. Čítali sme množstvo článkov či diskusií ,ktoré jednoznačne vravia,že je to nevyliečiteľné a že sa tomu nedá nijako pomôcť. Mamina absolvovala akupunktúru tak isto jej lekár dal nejaké lieky ,ktoré samozrejme nezabrali. Z toľkých článkov a diskusií kde sa ľudia podelili so svojim pískaním v ušiach som sa naozaj nedočítala čo by ešte mohla vyskúšať aby to jednoducho zmizlo. Skôr som mala pocit,že to bola len obrovská strata času niečo skúšať alebo si svoj organizmus dopovať rôznymi liekmi. Preto by som sa chcela poradiť čo robiť aby sa človek z toho NAOZAJ NEZBLÁZNIL. Obdivujem silných ľudí psychicky ale moja mamina asi taká nie je. Stráca sa mi pred očami schudla už najmenej 3-4 kg a vyzerá strašne utrápane akokeby prekonala všetky možné choroby. Preto Vás prosím navštevovali ste aj nejakých psychológov resp psychiatrov? už naozaj neviem čo spraviť a ako jej pomôcť. Už mesiac len plače nič neje sedí a drží si rukami uši je to ako v zlom sne ...a mám pocit ,že je to stále horšie a horšie...:( :( :(

zaticho

Ahojte sme tu pre všetkých čo majú tinnitus a trápi ich pískanie. Sme Občianske združenie Za ticho v ušiach. nájdete nás na www.zaticho.sk

RicuQ

Ahoj, co sa tinnitu tyka, na slovensku je toho zalostne malo a mimo www.hucanievusiach.sk a www.tinnitus.f5.sk sa mu podrobne nikto nevenuje. Co sa tyka moznostii licby, skus sa pozriet hlavne na www.tinnitustalk.com - co je najvacsie tinnitus forum na internete a rozoberaju sa tam ako standardne tak aj prirodne liecby a ludia si tam vymienaju rady co komu zabralo - samozrejme, musis vediet anglicky alebo mat znmeho, ktory vie. drzim palce!

Najčítanejšie články