Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

ciprian

mne piska vusoch roky aj zvoni snazim sa stim zit a nevnimat to ale ked my to pred spanim zide na mysel idem sa zblaznit ked som vprirode manzelka sa ma spytuje ci pocujem tie cvrcky pravdaze a ako

- mira

Prečisti sa. Potravinami s vlákninou - celozrnnými obilninami, zeleninou.
Asi na dva mesiace vylúč všetko čo obsahuje tuk a zahlieňuje. Najhoršie je mlieko a mliečne výrobky a cukor, ktorý spôsobuje zápal.
Keď prejde zápal, použi ušné sviečky.

skierko

Zdravim

mne to zacalo tim ze som mal zalahnute v uchu a na druhy den mi v obidvoch zacalo pistat mam aj teploti a mam pocit ze je to z alergie.

Nejake rady?

kofongo

ahoj...mne zase zacalo piskat v lavom uchu, asi pred 4 mesiacmi. Bral som liek Tanakan - tablety s Ginko Biloba, ..pomohli mi , ale po 2 mesiacoch sa to vratilo zase. Piskanie v lavom uchu. Potom pomaly ubudlo a mam pocit teraz akoby som v uchu nieco mal..take akoby zalahnutie alebo co..sam neviem. Pouzivam teraz svedske kvapky na to, cakam zlepsenie..aj beriem nejake lieky... Neviem z coho to vsetko mam, asi z krcnej chrbtice..alebo psychika a stres no neviem. tak treba len dufat , ze sa to zlepsi. Sucitim s kazdym , kto ma podobny ,alebo taky isty problem..... ahojte

- mira

Pískanie signalizuje že pečeň nepracuje správne, na príčine sú potraviny živočíšneho pôvodu, hlavne tuky. Taký istý účinok majú i saturované rastlinné tuky a nadmerný príjem bielkovín alebo potravy vôbec.
Pečeň sa zregeneruje kvasenou zeleninou, zelenými vňaťkami, zníženým príjmom potravy a jej vhodným zložením.

PetoSmeto

Doplnit deficit horciku, ktory rozpusti vapenate usadeniny v tele + urinoterapia. Ak nepomoze, tak kuru s MMS, ktora vycisti telo od parazitov, ktore mozu byt tiez pricinou.
Nie, netreba s tym zit, to je rezignacia.

marek12221

ahojte mne začalo piskať pred štyrmi mesiacmi ani neviem z čoho ja si asi myslim že ked som prechladol a boli minusove mrazi tak som chodil do školy. a piska mi po cely deň pomôžte mi.

rasto999

zdravim mne uz piska asi 4 mesiace v kuse celych 24 hodin a neviem co mam uz robit bol som uz aj u doktora ale nic aj liky som bral a nepomohlo pojde asi zase ale ak viete o niecom lepsie budem naozaj rad keby ste mi dali vediet dakujem vopred