Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

nurse87

no len ako ani sa necudujem ze clovek je na zaciatku mozno aj trochu skepticky, ze co by na to mohlo zabrat, predsa len sa vacsinou vsadza na tie lieky, ze by mali pomoct.

pisticka

Tak je pravda, ze na zaciatku, ked clovek nevie o co ide, to skusa aj po svojom. Nejake nahrievanie, kvapky a podobne, ale ked nic nezabera predsa len nie je na skodu si nechat poradit :)

brunetka28

Tak každý sme nejaký čo sa týka prejavov takýchto problémov. Niektorí to riešia hneď a ja napríklad čakám či a kedy to prejde :) Lebo teda ono to prejde, len problém je keď sa to vráti no.

machiia

brunetka28 ved ale myslis, ze je prave v tom rozdiel ci niekoho toto trapi stale alebo len obcas? podla mna to je v oboch pripadoch problem. ty s tym mas skusenost?

nurse87

pisticka a ty ked si mala podobny problem, tiez si isla k lerakovi hned, alebo si to skusala nejako sama vyriesit, a ten problem s piskanim odstranit? da sa to vobec nejako, ze sama si pomoct?

brunetka28

Machiia tak podľa mňa je to problém tak či onak. Či ťa to trápi neustále alebo len občas, treba to riešiť. Možno len môže byť rozdiel v tom, že tých ktorých to trápi zriedka, to tak až nepociťujú ako problém.

machiia

a je to taky rozdiel, ze niekomu povedzme piska v uchu neustale a niekomu len tak obcas z nicoho nic? to sa nejako potom rozlisuje, ze co je dobre si na to davat?

pisticka

Nurse87 no je to take, ze proste ked chces vediet co nie je v poriadku, jednoducho treba ist k lekarovi, to ti asi nikto nepovie co ti je, ked kazdy to moze mat inak takyto problem.

nurse87

pisticka v poriadku a ako sa da zistit, co mi chyba, ked sa taketo nieco deje. lebo teda aspon ja by som bezne nevedela na to prist.