Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

mircok

momentalne to ma moja mamina, ma pocit, ze uz vyskusala asi vsetko a nic nezabralo. niektorym ludom to moze pretrvavat velmi dlhu dobu, musi to byt neprijemne, neviem si to predstavit. podla mna to moze byt aj nasledkom nepreliecenej choroby, no tych dovodov moze byt samozrejme viac.

erich360

Toto aj mne pomohlo keity. Len taketo nieco a vitaminy vlastne potrebuju nejaky ten cas aby to prinieslo vysledky.

nurse87

perla keby je to problem s tlakom, tak to odoznie nebude to trvat niekolko dni, to si mozes byt ista, to by bolo len take chvilkove ;)

keity

Tych veci, co moze piskanie v uchu sposobovat je velmi vela. Dokonca to moze byt len v jednom uchu, alebo v dvoch, kazdy to ma inak koho to chyti.
Ale poviem ti, ze my doma mame skusenosti pri tychto problemoch s Revitanervom Strong. Je to doplnok, ktory ma zlozenie, ktore dokaze pomoct pri takychto problemoch aj tym, ze prekrvi miesta, ktore potrebuju a tiez podporuje nervy aby sa to proste neopakovalo. Ale jasne, ze je podstatne aj doktora vyhladat aby si dal urobit nejake tie vysetrenia, ze preco to vzniklo. Co je ten realny problem.

perla

Katty presla. Asi pred rokom a pol, uz mozno aj viac to bude. A nechcela som si priznat, ze to je nejaky problem.
Furt som si myslela, ze to ma len nieco s tlakom, ale vobec nie. To piskanie nie je problem, vacsinou je to dosledok nejakeho zdravotneho problemu.

zampana

katty da sa to, len na to treba liecbu problemu, ktory to piskanie a to cele vlastne sposobil, to je zaklad, potom sa da toho zbavit, ale problemom casto moze byt aj zle prekrvovanie, to moze tiez toto sposobit, treba sa dat vysetrit najma ak to trva viac ako par dni alebo tyzden

erikalahka

Da sa toho zbavit, ale teda trva to a tiez problem je to, ze vlastne to piskanie, bzucanie v usiach je casto nie problemom, ale je to vlastne dosledok nejakeho problemu a to je velky rozdiel.

Katty32

Perla, ty si si niečím takýmto prešla? Ono je aj nejaká možnosť, že sa človek toho zbaví? A prečo také niečo vôbec vzniká?

kikca1988

To na smiech nie je. Mna smiech presiel, ked mi tyzdne piskalo v usiach. A to nie, ze na chvilku, ale to intenzivne a z toho mi islo uz potom aj hlavu rozdrapit. Nie je to na smiech.