Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

blanika15

moja starka toto mavala pravidelne. este donedavna som si preto myslela, ze to mavaju vyslovene len stari ludia, ale ako vidim, tak opak je pravdou, prihodit sa to moze fakt komukolvek bez ohladu na vek.

mircok

Perla, kupil som ho mamine, uz to uziva, tak uvidime. Bol by som rad, aby aspon s tymto mala pokoj, ma toho, chuderka, vsetkeho dost.

perla

Nurse87, no veľa ľudí si povie, že ďalšie tabletky, že načo by to bral. Ale práveže je to len doplnok stravy, ktorý je zdraviu a organizmu prospešný.

nurse87

ano ano, tiez ho beriem. ale teda nielen kvoli tomuto problemu, ale dobre vplyva na nervy vseobecne. a kedze obsahuje aj vitamin B, tak sa moze pokojne brat, aj ked ti nic nie je. vsak je to vyzivovy doplnok predsa. ja si myslim, ze taketo veci je fajn brat, ked su prospesne, tak nevidim dovod, preco nie.

perla

Volá sa to Revitanerv Strong a je výhoda, že ho kúpiš normálne v lekárni bez predpisu. Na každého môže zaberať niečo iné, ale za vyskúšanie nič nedáš, mne pomohol. Viem, aký je to pocit, to pískanie je fakt obmedzujúce, vtedy sa nevieš anilen sústrediť na nič iné.

perla

Mircok, no ono existujú aj všelijaké doplnky, ktoré pozitívne vplývajú na tieto problémy, len ich treba brať dlhšiu dobu. Ale tak myslím si, že to stojí za to, keď sa človek chce z toho dostať, tak skúsi proste všetko.

mircok

no ako hovorim, nema to uplne stale, ale ked sa to dostavi, tak normalne nevie co so sebou, strasne ma to mrzi a rad by som jej pomohol, len netusim ako. k doktorovi momentalne nemoze, je pozitivna.

perla

Nurse87 to ti verim jednoznacne, musi to byt na nervy a na psychiku. Take nieco ovplyvnuje aj tvoje okolie, nielen danu osobu. Netreba to brat proste na lahku vahu, niektori to podcenuju, a to je obrovska chyba.