Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

rehacka

iviccia obsahuje kyselinu alfalipoovu, ale aj vitamin B napriklad. a celkovo dobre vplyva na nervy, takze rozhodne skor pomoze ako uskodi:)

iviccia

a co toho obsahuje, ked je to take ucinne? no ved praveze s takymito vecami nema vobec ziadny problem, takze si myslim, ze by to malo byt v pohode.

blanika15

skus jej poradit Revitanerv Strong, aj moja starka ho brala, nie su to uplne lieky, je to v podstate vyzivovy doplnok na baze vitaminov a roznych prospesnych latok, takze si myslim, ze by jej mohol vyhovovat:)

rehacka

iviccia akoze tvoja mamina nechce uzivat vobec nic, ani to, co jej predpise lekar? co ma nejake predsudky voci liekom vsetobecne alebo? lebo uz aj s tym som sa stretla. nemusi brat hned tabletky predsa, to nikto netvrdi.

iviccia

lompaska a co ti pomohlo? ako si to vyriesila? lebo do maminy lieky tak lahko nedostanem, nechce uzivat absolutne nic.

lompaska

mne piskalo v oboch usiach, ale nastastie len tak slabo, dalo sa s tym existovat, ale aj tak mi to vadilo, to je jasne. som sa bala, aby mi to nezacalo este viac, ale ako sumenie by som to zrovna neopisala.

iviccia

aj ma tento problem realne niekto z vas? lebo moja mamina sa stazovala na nejaky cudny pocit v usiach, teda nie som si ista, ci je to zrovna toto, ale teoreticky by mohlo byt, nie? neviem ako sa to prejavuje, ci je to vyslovene len piskanie, alebo to moze byt aj nejaky sum?

gimbaska

tak to si tiez nemyslim, ale velakrat sa tiez neda uplne spolahnut na tych doktorov, niektori predpisuju automaticky nejake lieky, ktore casto ani vobec nie je treba.

blanika15

tak ja mam pocit, ze uz celkovo je ta zdravotna starostlivost o kus lepsia, ako bola, neverim, ze by to niektory lekar takto urobil:)

rehacka

no tak to je uplne najhorsie, ked niecim trpis a nikto ti neveri. ale tak aspon doktori mu pomohli, nie? ti si asi musia nejak overit, ci takym niecim skutocne trpi alebo nie. len tak ho nemozu predsa poslat domov, to je dost nezodpovedne by som povedala. to by si asi ziadny lekar nezobral na triko.