Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

gimbaska

nurse87 ale jemu asi nepiskalo v uchu, ci? lebo to je taka vec, ktoru nemas ako dokazat proste. to ani na rtg nevidno, takze by ma to vobec neprekvapilo.

nurse87

no a hlavne je velka vyhoda, ked ozaj vies, co ti realne je :D podaktori hypochondri maju vsetko a zaroven nic. moj dedo bol taky, ze si istu dobu stale namyslal, ze mu volaco je, pritom bol uplne zdravy, pchal do seba lieky totalne zbytocne a potom, ked mu ozaj nieco bolo, tak mu nikto neveril.

keity

Ved prave, tiez si myslim, ze vitaminov sa netreba bat :D Skor ti pomozu ako uskodia. Kazdy je dobry na nieco ine, je fajn vediet, nedostatok ktoreho vitaminu mas, aby si vedel, co je pre teba najvhodnejsie.

blanika15

no, ano, to je asi ta najhorsia vec, ktoru mozes spravit, proste dufat, ze sa to samo strati, ale toto robi viacero ludi ako som uz mala moznost si vsimnut, nebola by si prva ani posledna :D ale ak ti mozem dobre poradit, nerob to:) moze sa to jednoznacne obratit proti tebe, na dalsi raz sa to moze zjavit v ovela horsej podobe.

gimbaska

akoze moze sa stat, ze to odznie samo od seba, ale to je podla mna taky dost ojediny pripad. zvycajne to samo nezvykne prejst, takze velmi by som sa na to nespoliehala a nejak proti tomu zakrocila.

rehacka

ocina, nie mna. ja osobne s tymto zatial skusenost nemam, musim si zaklopat. tak neviem, ze ci mam kupit ocovi volaco alebo to zvykne nejak ozniet samo od seba? mate skusenosti s takym niecim?

rehacka

aj existuje nieco, co na to realne zabera, alebo to je ozaj taka vec, ktoru treba proste len preckat a riadne sa vytrapit? necitala som starsie prispevky, tak ak ste to tu uz niekde spominali, tak sa ospravedlnujem.

blanika15

no ved jasne, uz som zistila, ze to tak ozaj nemusi byt:) clovek sa uci cely zivot. ale popravde, este donedavno som ani netusila, ze take nieco ako piskanie v uchu moze existovat. ale teda moja starka to mala prave kvoli zuzeniu ciev, vraj to s tym dost suvisi.