Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

brunetka28

To je pravda, teba zistiť najskôr príčinu toho, čo to spôsobuje. No napríklad ja, od kedy užívam tie doplnky, ktoré som tu spomínala, musím si zaklopať, že mám s tým pokoj

pisticka

na jednej strane to chapem, ak ma clovek nejaky ten problem, tak povedzme si tak, kto by si neprial aby po jednej tabletke zmizol naveky, no dobre vieme, ze to tak nefunguje

tanickam14

Pisticka ved akoze to ano, ja rozumiem ze to chce cas ale co ti poviem ved my ludia asi sme taki ze dlho mozno nic neriesime a potom by sme chceli aby zrazu vsetko ucinkovalo hned a okamzite.

pisticka

Tanickam14 ano presne tak, postupne treba vsetko tak aj brat ze jednoducho ak mas nastavenu aj nejaku tu liecbu a teraz treba aj pockat aby doplnky alebo aj lieky mali cas zaucinkovat :)

brunetka28

Majuskad tak ono treba postupne pravidelne užívať - revitanerv som začala :) A teda postupne to prechádza, ale jasné že je to rôzne pri ľuďoch lebo každý sme iný a máme iné prejavy inú intenzitu a podobne :) Tanickam14 to práveže ubehne ako voda :) Áno presne ako píšeš, postupne :)

tanickam14

Tak jasne to verim, ze ked sa na to aj tak menej mysli asi je to lepsie vsak? Ale zase 3 mesiace nie su az taka dlha doba ale predpokladam ze ucinky sa postupne dostavuju aj skor ci?

majuskad

@brunetka28 prosim ta a co konkretne? :) aby som zachytila. no a to si zacala uzivat a mala si po probleme alebo ako sa to prejavovalo? ci este stale to mas ?

brunetka28

Tanickam14 tak samozrejme snažím sa na to nefixovať, lebo proste veľa vecí je aj o psychike človeka vieš ako. Áno, môže sa aj dlhodobejšie ale teda to odporúčanie je, aspoň 3 mesiace :)

tanickam14

Brunetka28 ale tak toto je super :) To ti uz potom ani tak nepride, ze na to nemyslis, kedy sa to prejavi vsak? A teda ked si napisala 3 mesiace, moze sa takto dlhodobejsie?

Bobbar1242

Toto je naozaj zlý problém. Mali by ste navštíviť priamo svojho lekára. Pripojte sa k bob the robber so mnou a relaxujte.