Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

brunetka28

Tanickam14 no tak ja ho užívam už nejaké tri mesiace a myslím že už po niekoľkých týždňoch som spozorovala postupné zlepšovanie :) Ono zase sa to niekedy ťažšie pokiaľ sa ti to objavuje v nepravidelných intervaloch vieš ako :)

majuskad

inak toto si zacinam vsimat na sebe aj ja, ze sa mi to objavuje, ze proste obcas je klud a potom znova to piskanie, neviem ci tomu treba pripisovat taku dolezitost ze by som to mala aj riesit.

pisticka

machiia ale jasne, tak predsa len ked zacnes hocico uzivat, tak trva telu teda jasne ze je to individualne, kedy aj ty zachytis ze ano ucinkuje :) ale to je podla mna uplne bezne :)

machiia

pisticka a to aj ked ide o doplnok, aj tak je potrebne aby si telo na to zvykalo, ako napriklad keby porovname nejake vyslovene lieky? vies ze ked je to vyzivovy doplnok tak reku ci to telo skor prijme :)

nurse87

tanickam14 no tak potom to treba zacat riesit veru, to ked ta takto ako keby vyradi z fungovania, viem ze su ludia ktori to maju takto, niektori sa to hold rozhodnu ignorovat a idu dalej, ale pokial sa da, bolo ok s tym nieco spravit :)

tanickam14

Nurse87 priznam sa toto ti asi ani neviem povedat, lebo si neviem spomenut od kedy som si tak uvedomovala ze sa mi toto deje. Jednoducho to prislo.
Brunetka28 a ako dlho ho uzivas, alebo si uzivala kym si citila rozdiel? To ti uplne preslo?

brunetka28

Tanickam14 no tak potom neviem, to je asi najhoršie keď ani nevieš prečo a z čoho však? :) Poznám to :) Ale tak mne tiež poradili spomínaný doplnok a ten užívam teraz :)

nurse87

tanickam14 hej to som mala rovnaky problem, a este ked ani nevies ze kde co sa deje len vies ze ti piska v usiach a to mas nejako dlhsie toto? ale zalahnutie mavam nasledne aj ja veru.

tanickam14

Brunetka28 priznam sa vobec toto neviem odsledovat alebo co. Jednoducho sa to stane, a len to tak preckam, ani si v tej chvili neviem uvedomit, ze preco alebo podla coho sa to spusta.

brunetka28

Pisticka ale kašli na okná, čo sa s tým budeš, ako áno aj keď sa hovorí, že pred Veľkou nocou by sa mali umývať.
Tanickam14 a aj si to spozorovala, že kedy sa ti to najčastejšie deje, či to môže byť fakt spôsobené tým tlakom alebo ako si to popísala?