Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

lompaska

tak ale to neznamena, ze ked ste to raz mali a preslo vam to, ze sa vam to nemoze vratit znovu. pamatam si, ze ujo toto mal asi 3 alebo 4 krat.

nurse87

no my sme toto mali takisto v rodine, akoze nemyslim si, ze sa to nejakym sposobom prenesie z jedneho cloveka na druheho, to je nonsens. ale kazdopadne mala som to aj ja, aj ocino a brali sme na to Revitanerv Strong. zabral nam obom nastastie.

zlatikaa

No to je pravda, u mna to trvalo zhruba nejaky mesiac. Take akoby len sumenie, nic viac. Nebolo to take zle, chvilku mi inak vlastne aj trvalo, kym som to nejak identifikovala, normalne som si myslela, ze mi sisi. Ale ked vsade bolo totalne ticho, len ten sum akosi neustaval, potom som uz spozornela.

janciska

To mas asi tak, ze kazda diagnoza sa u kazdeho lieci inak a takisto sa aj inak prejavuje si myslim. Niekto sa na toto lieci tyzden, iny sa moze zase aj dva-tri mesiace.

nurse87

ked to poriadne preliecis, nemusi sa vratit. ale tak toto su take otazky, na ktore stopercentne odpovede jednoznacne neexistuju.

simciacik

A nie je tinitus nahodou chronicka vec? Akoze sa toho realne neda vobec zbavit nastalo? Bola som teda v tom, ze je to presne takto, neviem, co je na tom pravdy.

bronimira

Podla mna to nemusi byt vyslovene iba to. To dokazane nie je a takisto si myslim, ze sa tu nenachadza taky odbornik, ktory by to s takou istotou vedel povedat. Ak ano a mylim sa, tak sa ospravedlnujem :D Ale krvny tlak je good point kazdopadne. Moze to byt jedna z pricin.