Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

majuskad

van-ness no a to ked nakupujes cez internet ako vies ako chuti? ci to nahodne alebo skor kupujes uz overene take ktore poznas? :)

Van-ness

Kajomija kde len chces by som povedala :) My sme ho kupovali uz aj cez internet a uz aj v obchode :) Povedala by som, ze je to aj o tom, aky konkretny druh alebo teda typ hladas vies :) Pisticka no uprimne ti poviem ze mne ti take vychladene nejako nejde, jedine ze by bolo fakt horuco vtedy :D

pisticka

kamka_SL tak toto sa mne bezne aj deje mam taky pocit :) ako jasne je lepsie pokial je nejake doma v skrinke alebo v chladnicke ale tak stale to mam do obchodu blizko takze ziadny stres :D

Kamka_SL

Kajomija to sa podla mna len skusa :) Alebo teda aj ako si napisala, ze ti niekto poradi, pripadne sa aj nahodne dostanes ked ides na nakup a mas tazky den a povies si ze chces dneska jednoducho vino :D

kajomija

zuzimulka a kde sa da kupit prosim ta? pripadne daj aj tip od nich na nejake fakt chutne, nech mozem rovno kupit :) a vlastne ako si sa k tejto znacke dostala? ti niekto poradil alebo ste len skusali? :)

zuzimulka

humienka5 joj to je vynikaju vino od Eleska :) to si tiez zvykneme casto kupovat. a inak takto ako sa oteplilo tak skor mi chutia suche alebo polosuche biele vinka, to neviem teda ci prichadza takto s tymto letnym obdobim alebo co :D

humienka5

dudinka57 prosim ta, zachytila som ze si pisala o vinku Zenichove slzy, to je co konkretne? ako chuti? lebo nazov sa mi velmi paci, ma to tak oslovilo :D

emminar

Kubita to je ale pravda, presne len uz som sa stretla aj s tym ze ludia davali fakt hocijake, ze ved sa to aj tak vypari, no co ja viem, varit s pocitom ze som nedala vinko ale pijem a ake mi chuti, mi pride take odveci :)

kubita

zandriara inak toto si myslim, ze je asi na kazdom ako sa rozhodne, ci a ktore vinko zaradi v ramci varenia :) ale hovori sa ze take ake pijes, kedze ti chuti tak s takym by si mala aj varit :) bez ohladu na to ze sa alkohol potom vypari :)

zandriara

dudinka57 prosim ta a to pijete alebo davate vyslovene k nejakemu jedlu alebo do jedla pri vareni? :) lebo teraz neviem ci je to vyslovene vinko urcene na taketo veci :)