Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

marinka548

odkial zvyknete kupovat vino? vyuzivate supermarkety vacsinou alebo skor davate prednost nejakej vinarni, co mate osvedcenu?

zdencha598

tak jasne, vsetko ma predsa svoje pre a proti, to je jasne:) ale tak musis mat len pevnu volu :D a slabsi financny rozpocet, aby ti svedomie nedovolilo tolko utracat za veci, ktore skutocne nepotrebujes, no nie? :DDD

kajomija

tak ono je mozno zase na jednej strane nevyhoda, ze ta na tom internete zlaka nieco dalsie, na co nadabis a tak akoby nechtiac ti pristane vo virtualnom kosiku :D ale fakt je to pohodlnejsie nakupovanie, to sa musi nechat.

blanika15

no ved jasne, vsak ja takisto nemusim velke nakupy. takto je to ovela jednoduchsie, uz mam velakrat take ruky vytahane, no uz ma to tiez nebavi jednoducho :D

Jarunka12

Ja už som párkrát takto veru objednávala, je to super vec. Človek stále nestíha, ja napríklad už vôbec nemusím takéto veľké nákupy. Ak mám na pláne toho kúpiť viac, tak si to viem rozdeliť, keď sa dá objednávať aj z internetu, tak prečo nie. Treba si pomôcť jednoznačne.

zdencha598

blanika15 nedavno som nadabila na ich stranku, akoze predtym som nevedela, ze sa da aj objednavat, super moznost pre pripad nudze.

kajomija

tak to je skutocne dobry postreh :D mate to tym padom skvelo rozdelene :D my pijeme vsetko zakazdym spolu, viac si ten vecer tak uzijeme, ci uz pri telke alebo pri veceri:) pre nas to ma take vacsie caro.

Elizabet22

Dudinka57 no presne ako vravis, kazdemu chuti nieco ine, a tak je to spravne :) Ja napriklad som rada, ze muzovi chuti ine ako mne :D Aspon mi viac zostane :D

dudinka57

blanika15 takisto som presla postupne z piva na vino, ale to je take bezne, ako tak pocuvam :D mne momentalne chutia tie od Eleska, sme si tak navykli, ze kupujeme len tuto znacku teraz. kazdy ma rad ine chute, niektore vina maju kadejake podtony, a to nevyhovuje uplne kazdemu, niekto to zase vyslovene vyhladava, takze to je take fakt ze individualne.