Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Cica

Pozna niekto nejaku dobru alternativnu liecbu ktory vie naozaj pomoct vyliecit silnu depresiu? lieky mi uz nezaberaju prosim zavolajte mi na 0911790901

Iiiii

Ide o to, čo chceš na sebe uzdraviť? Najlepší liečitelia sú exorcisti, oni sa nezaoberajú len vyháňaním démonov, ale všetkým možným, aj uzdravovaním.

Evik 2

Dobry vecer vie mi niekto poradit naozaj dobreho liecitela ktory vie vyliecit depresiu?napiste mi prosim na meil evicka.tkacova1974@gmail.com

veštenie nie

Treba si uvedomiť, že skutočne môže uzdraviť iba Boh. Liečitelia používajú metódy a praktiky, ktoré patria do ezoteriky a okultizmu, čiže do sféry vplyvu diabla. Ak ideme za liečiteľom, prosíme o pomoc s našim zdravotným problémom zlého ducha a to je strašné, veď by sme sa mali obracať iba na Boha, ktorý jediný je dobrý. Diabol uzdraviť nemôže. Môže zdravotný problém presunúť do inej časti tela, takže pacient má pocit, že liečiteľ pomohol. No po krátkom čase sa problém objaví na inom mieste a pacienta automaticky napadne opäť vyhľadať liečiteľa, veď už raz "pomohol". Netuší, že je to stále ten istý zdravotný problém.

Nech vás nemýlia kríže a sväté obrázky na stenách u liečiteľov. Žiadny liečiteľ, ktorý používa ezoterické liečenie, nelieči v mene Boha. Bohu sa ezoterika, okultizmus a mágia protivia, lebo sú to hlavné zbrane jeho nepriateľa - diabla. Niektorí liečitelia si naozaj myslia, že majú dar od Boha a že liečia v jeho mene. Boli oklamaní. Diabol je klamár a podvodník, rád sa hrá na anjela svetla a napodobuje Boha. Nenadarmo sa hovorí, že je to božia opica. Kto ide za okultným liečiteľom a prijíma jeho liečbu, nielenže hreší proti Bohu, ale stáva sa zaviazaný diablovi, ktorý za to od neho bude požadovať jeho dušu, diabol nič nedáva zadarmo. V súčasnosti je moderné liečenie energiami a anjelmi. Je to však rétorika diabla. Boh je osobný a nie je energiou. Ako sa môže Bohu páčiť liečenie vesmírnou energiou? Nelieči Boh sám a nie je nad každou energiou a nad vesmírom? A anjeli v ezoterickom liečení sú padlí anjeli. Nedajte sa oklamať.

Ježiš hovorí: čo osoží človeku, keby aj celý svet získal, ale svojej duši by uškodil? Po smrti každého z nás čaká osobný súd pred Bohom. Duša človeka je nesmrteľná a po smrti tela sú len dve možnosti: buď bude naveky v radosti s Bohom v nebi, alebo ... Nerobte nič, čím by ste ohrozili tú prvú možnosť.

EAM - ezoterická alternatívna medicína
katolik5.webnode.sk

I.

Najlepším liečiteľom je Boh. Treba sa k nemu pomodliť, stačí raz, dvakrát hoci aj v duchu a keď budete mať vieru, tak Vám to Boh dá. Treba len veriť, že On vám to skutočne dá.
Diabol je tiež liečiteľ, ale on Boha skôr napodobňuje vo všetkom, čo Boh robí, lebo chce byť ako Boh.
To je v skratke asi vysvetlené všetko ohľadne liečenia, alternatívneho.
Ak sa modlia dvaja, tak musia uveriť obidvaja. Ešte na margo toho všetkého.