Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

naozajstný

Ovecka: Niektorí si myslia že si za peniaze kúpia alternatívne zdravie. Peniaze nestačia ak človek nepoužíva rozum.

naozajstný

Typy liečiteľov:
- liečiteľ
- dobrý liečiteľ
- fakt dobrý liečiteľ
- teraz už naozaj dobrý liečiteľ
- ...

eljojo

Viete mi niekto povedat v kt. meste je pani Gloria Jarka, vela som uz o nej citala, ako pracuje a kolko sa u nej plati? dakujem

sýkorka

Ja som bola už niekoľkokrát pri liečiteľovi v Červenej vode pri Sabinove, volá sa Fabian a myslím si, že je dobrý. Asi pred 20 rokmi mi pomohol zbaviť sa cysty na vaječníku 3 dni pred naplánovanou operáciou, ktorá sa samozrejme konala, ale nič tam nenašli - veľké lekárske fo-pa, pretože mi neurobili vyšetrenie tesne pred zákrokom a zákrok bol úplne zbytočný - no a ja som im predsa nemohla povedať, že som bola predtým u liečiteľa !?!? Pravdupovediac, ani som tomu neverila. Z môjho okolia bolo za ním mnoho ľudí,ktorým pomohol. Kedysi praktizoval svoje schopnosti priamo v Sabinove, kde mu závod, v ktorom pracoval, zriadil ambulanciu - 3 dni robil v závode a dva dni pomáhal ľuďom. Keď som sa ho pýtala, prečo nepomáha ľuďom celý týždeň ? odpovedal, že je to psychicky náročné , že tie 2 dni, ktoré venuje pacientom ho "oberajú o energiu" ktorú potom nadobúda v závode počas práce za strojom. Neviem o akú prácu išlo, len viem, že to boli strojárne. Keď strojárne v Sabinove padli, presťahoval svoju ordináciu do svojho domu v Červenej vode. Tak ako predtým aj teraz pracuje iba 2 dni v týždni - streda, štvrtok, ale ľudia tam čakali od 5-tej ráno, aby sa k nemu dostali. Berie podľa poradovníka, ale deti majú vždy prednosť, aj keby prišli ako posledné .Už som u neho nebola asi 10 rokov, lebo sme sa presťahovali na opačný koniec republiky, je to pre mňa 400 km, ale chystám sa tam, lebo mám veľa zdravotných problémov. Takže prajem úspešnú pomoc od niekoho - možno to bude p. Fabian z Červenej Vody? Kedysi pracoval za symbolickú cenu 50 Sk, neviem aká je dnes jeho taxa, ale má aj registračnú pokladňu, dáva účtenku, vraj chodí na sympózia lekárov ....