Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

ziina

Dobra liecitelja je Gliria Jarka ma sjutocnu sily.v rukach vela veci vidi ma dar. Mne pomohla pomaha aj mojej rodine.Ona vzdy hlada pricinu choroby aby sa chiroba nevracala . Mne odstranila chronicky zapal pluc je scitana a skuticne je to clovek medium. Kontakt na nu je 0902 853 549

ivan.zeman

ceruzka neviem koho kontrétne máš na mysli ak tú psychologičku albertovú tak tá by ti mohla pomoct. Moj otec trpel chronickými bolestami do konca života a ked zomrel jeho doktor nám povedal že sme s ním mali ist k psychiatrovi alebo psychologovi. Zaujimave že nam to nepovedal ked otec ešte žil. To mu len predpisoval lieky.

le-kvar

Naozaj, ale že fakt, najlepší liečiteľ si ty sám. Treba si naštudovať spôsoby liečenia a nezaťažovať prácou iných ľudí.

alexandra18

Najlepšia je určite CLORIA JARKA.,
Má neuveriteľný dar liecit a vidi na človeku aj take veci ktore ani doktory nedokážu zisit. Má veľmi dobre srdiecko je komunikativna a dokaze pracovat s ľuďmi. Mne veľmi pomohla pri učení a tiez aj s nejakými zdravotnými ťažkosťami. Takže ako hľadáte nejakeho dobreho lieciteľa, odporucam GLORIU JARKU a verte ze nebudete ľutovať

xixixi

aj tuto reklamu si robi sama sebe pani Albertova?tusum ano ale ak nie o com pochybujem ja osobne neporocujem ziadneho liecitela pokial nejdevo vzdelaneho akridetovaneho clveka lekara.opieraj sa o liecbu vedecky podlozenu a nie o bludy ktore liefitelia pouzivaju aby si na naivite a dovere cloveka zarabali.Spytaj sa lekara co by si este mohla urobit aby sa ti stav zlepsil urcute ziadnemu nevzdelanemu liecitelovi ani cent by som nedala.