Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

miisoo

Dobrý deň potreboval by som nieakeho ľudového liečiteľa. Počul som o 1 vynikajúcom liecitelovi z Banskej Bystrice a že na slovensku sú len dvaja taký liečitelia. Prosím poraďte nieakeho liečiteľa lebo mojej máme nevedia zistiť čo jej je a neviem či to nie je niečo horšie a kym sa dá chceme jej ešte pomôcť. Tak mi napíšte nieakeho liečiteľa jeho zameranie a kontakt aby som sa mohol kontaktovať za všetko som vďačný.

Helus

neviete ci lieci aj take veci,ako je reumatoidna artritida,a kolko stoji jej liecenie,mam zaujem sa dozvediet viacej o jej liecbe.Za odpoved vopred dakujem.

voňavýkvet

Ja som vyskúšala už dosť liečitelov, ale pomohla mi len jedna a to Gloria Jarka. Som jej veľmi vďačná za to, že mi pomohla dostať sa z depresií,ktoré sa pehlbovali. Je to človek s veľkým srdiečkom.Ak som potrebovala, nebol problém sa s ňou skontaktovať. Ochotná vždy pomôcť,poradiť,povzbudiť.Som rada, že som ju spoznala, je to výnimočný človek.Keby bolo viac takých liečiteľov ako je ona.Môžem len vrelo odporučiť.

debbie12

podla mna je najlepším liekom homeopatia - bylinky a vitamíny. velku ulohu tiež zohrava psychika a nastavenie zmýšlania. ja sa snažim žiť zdravo, vitaninovo a v pozitívnej nálade a nebola so m chory anie nepamňtam! ;) k tomuto tiež vediem aj moje okolie. napríklad na vianoce cela odina dostane vitamíny.. - už su aj od humamedixu objednane a mam pokoj . spravim dobru vec a zaroven mam pokoj s darčekmi ;)

:(

mincik, ak chceš svojmu synovi naozaj dobre, žiadneho liečiteľa mu nevyhľadáš. Ak má psychické problémy, skúste normálnu odbornú liečbu - psychológ príp. psychiater. Posielanie energie na diaľku, liečitelia - to všetko sú okultné spôsoby hľadania zdravia. Ak nechceš svojmu synovi prihoršiť, vyhneš sa im veľkým oblúkom. Viem, čo hovorím. Liečitelia neliečia v mene Boha. Ak aj niečo vyliečia, ide o zdanlivé a nie skutočné vyliečenie, pretože daný problém sa presunie do inej oblasti a po čase má ten človek znovu problém a ani ho nenapadne, že je tu úzky súvis s predchádzajúcim kvázi vyliečeným problémom. A opäť hľadá liečiteľa - lebo už raz pomohol :(

mincik

Prosím vás a títo liečitelia vedia posielať energiu aj na dialku,aj cez niekoho alebo som počula,že aj na zaklade fotografie vedia odhaliť problémy.mám problém so synom,má niečo so psychikou,ale sám si to moc asi nepripúšťa,domnievam sa,že je v ťažšej depresii ckcem mu pomôcť ale neviem ako,trpíme tým aj tí čo s ním žijeme.prosím ak viete niekto ako to riešiť,tak poradte ale seriozne.

Hypnohealer.

Som loiecitel z dlhorocnou praxou a potrebnym vzdelanim. Liecim cez Skype. Meno Skypu:Hypnohealers.
Liecim Quantovou medicinou.