Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Tamiins

su aj dobri aj vyborny liecitelia - lepsie ak pomoc pride. hoci neskoro ale predsa... s tym sa bohuzial neda nic robit...

Kamelia28

Pani Albertovú vlastne nemožno nazvať liečitelkou lebo je to vyštudovaná psychologička. Ale je podla mňa najsamlepšia. Skvelý človek, fakt, treba zažiť na vlastnej koži. Dodá chuť do života aj umierajúcemu.

Camry

Ahojte.Ja som neveril liecitelom,pokial som nespoznal jednu liecitelku z Ukrajiny.ma neuveritelnu silu.liecila ma cez WhatsApp.Mozem Vam povedat ze je to neuveritelny Clovek.Lieci vsetky choroby v cetne rakoviny.bez akych kolvek liekov.jednoducho vas polieci bez niakych rad prikazovani a predavani produktou.citite jej sylu v celom tele.Jej stranka www.liecitelzukrajiny.sk

Tatatatatamaraaa

Ako liecitelku mozem odporucit Gloriu Jarku. Vidi a citi energie vie s nimi pracovat, a ma radu hadam na vsetko. Okrem toho ze je medium, je velmi scitana, a navyse je to vesely pozitivny clovek. Nasla som si ju na zaklade recenzie , za co dakujem .