Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Alex228

Dobrá liečiteľka je gloriajarka. Mne veľmi pomohla.Má veľký dar v rukách a na každú otázku má hneď odpoveď. Ak chcete dobrého liecitela tak kontaktujte ju.

West

Motylilk načo ti je vedieť kde býva? To sa chceš k nej trepať domov? Telefón majú na stránke ale najskôr sa aj tak musíš objednať. Zisti si najskôr či pani Albertová ešte pracuje.

Sorajaa

Dobra liecitelka je gloria jarka okrem toho ,ze ma dar v rukach je to aj chodiaca encyklopedia. Ja mavam problemy s vajecnikmi, mala som niekolko krat aj cystu,caste zapaly vdaka jej lieceniu a radam sa mi stav vyrazne zlepsil. Pomohla aj mojej rodine na dialku. Vie cloveka zdiagnostikovat a urcit problem, ktory vidi v podobe flakov, uz ked je to zhubne alebo nedajboze rakovina vidi sipy. Kontakt na nu je 0902853549 funguje v ba

Nataly77

Ahojky. Čítala som celú tvoju spoveď a mrzí ma, že máš chronickú bolesť svalov a vlastne už je to asi celé zdravotne nanič. :-( Ľudia ti tu radia rôznych liečiteľov, tak ti skúsim poradiť aj ja niečo, čo mi pomohlo. Možno sa ti to bude zdať ako malichernosť, ale možno by si si mala zvýšiť množstvo jódu. Sme ako automobily, ktoré vo vyššej rýchlosti spotrebujú viac paliva. Ide hlavne o stres, neustále riešenie problémov a každodenný zhon. Psychická a fyzická záťaž kladie na organizmus vysoké nároky a bez dostatočného množstva jódu, ktorý skrz štítnu žľazu riadi všetky biochemické procesy a metabolizmus, to nemôže zvládnuť. Ja som si preto kúpila Jodis, čo je taký výživový doplnok, ješ iba čajovú lyžičku denne a doplní ti všetky potrebné hodnoty.

Podľa mňa by si mala skúsiť aj toto, môže ti to len pomôcť. Držím palce!

Peter K

Kto ma zaujem, som k dispozicii pomoct vam uzdravit sa. Po dohode terminu cez mail. Iba seriozne. obec Kálnica pri Novom Meste nad Váhom. Da sa liecit aj na dialku, ale az po konzultacii.