Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

sanskia

asi tak nejak. podla mna sa skor zahravaju s podvedomim cloveka. o lieceni a zlepsovani zdravotneho stavu to nejak nebude

MrkvovyDzus

Už len to, ako to tu zrejme ten istý človek pod rôznymi prezývkami opakovane pretláča, smrdí. Nehovoriac o obsahu s metódami.
Od takých vecí ruky preč. Vysvetlenie nižšie.

Kvetka 888

Dobra liecitelka Je Gloria Jarka. Vie cloveka diagnostikovat aj na dialku , problem vidi vo flakoch lieci rukami alebo posiela energiu na dialku . Ma vedomosti o zdravej výžive, o bylinach, pozna rozne ritualy, na to vsetko ma postupne urobené aj certifikáty, Venuje sa lieceniu, tarotu, a ociste ludi , alebo bytov. Ked prilozi ruky je z nich po čase citit teplo. Mne liecila nohu , maser mi uskodil tak ze som krívala, a bolelo ma to . Vraj mi stlacil neprijemne linfu, tak naposledy mi to davala doporiadku
Kontakt na nu je 0902 853 549.

sunnyball13

Hľadám dobrého liečiteľa zo stredného slovenska. Náhodou viete o niekom? Prípadne aj okolie Banská Bystrica, Zvolen..

Kashijaaa

Dobra liecitelka je Gloria Jarka lieci rukami, aj na dislku, vidi kde je problem vo flakoch. Kontakt na nu je 0902 853 549

konstantin

Dobrá liečitelka je Gloria Jarka, vie liecit aj na dialku, ma vela vedomosti ohladom zdravia byliniek a kombinácií. Lieci rukami aj na dialku funuje v Bratislave. Kontakt na nu je 0902853549

Dzezabel

Naozaj dobrá liečiteľka je Gloria Jarka z Bratislavy. Zaujíma sa pravidelne o Vás stav, poradí ohľadom výživy. A je to slnečná osoba, už len rozhovor s nou Vám urobí náladu. Odporucam