Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Dinabioheal

Myslim ze som dost jasne napisala ze nemienim nikoho presvedcovat ale radim aby Ste sa vzdelavali.Viete mi odpovedat na otazku kde zmizli materialy o Jezisovi ked zil v Indii? preco su zlikvidovane a nikto z krestanov nevie kde sa stratil a zotrvaval po cele roky? Ak mi odpoviete spravne bez uraziek a napadania tak sa z Vami budem dalej rozpravat. Tiez by som rada poznala Vase vysoko profesionalne vyjadrenie o tom aky je rozdiel medzi liecenim a uzdravovanim. A po tretie co je svetlo? Nie je to boh? Zboznujem ludi ktori bez toho aby boli fundovani skacu do prispevkov iba za jednym ucelom; aby protirecili.Zelam Vam uprimne aby Ste sa kazde rano zobudili z usmevom na tvari.

Preteba

Dinabioheal, prosím Ťa, aké liečenie a učenie šíril Ježiš? Kedy a kde povedal, že lieči energia? On neliečil, ale uzdravoval a nie energiou, ale božou mocou. Kde, ktorý učeník povedal, ja som Ti pomohol, vyliečil som Ťa? Boh nie je energia.

Dinabioheal

Citala som prispevok jedneho liecitela z Bratislavy.Vyjadril sa ze cesi su lepsi, da sa z nimi rozpravat. Slovak sa chce iba vyliecit ale nic ine ho nezaujima. Aby sa clovek vy;iecil musi robit aj na sebe ,na svojej vlastnej evolucii. Preto ten kto neveri sa nevylieci a potom uz vobec neveri a ovplyvnuje ostatnych. Ja som liecitelka 30 rokov,mam medicinske profesionalne pozadie a Cinsku medicinu ale liecim Quantovou metodou. Kazda forma energetickeho iecenia je ucinna ak su v nej zainkorporovani obala liecitel aj ten kto sa chce liecit.Ak je jeden pasivny ,pasivne je aj liecenie. Dnes uz vela ludi chape a nie len obycajni ludia ale vedci a aj mnohi lekari, ze liecenie frequenciami energie a svetla je medicinou buducnosti.Ved diagnostiku ktora je vyrobene na tomto zaklade uz bezne pouzivate a nik nepovie ze neveri v MRI.Je tu vela brzdy, hlavna je farmacia druhy je stat lebo si ruky podavaju a valuty tiez a tretia urcite nabozenstva aj napriek tomu ze prave toto liecenie a ucenie siril jezis.Ja liecim ludi po celom svete cez Skype. Tak ako telepatia, v ktoru kazdy veri prenos myslienok a liecivej energie existuje a ma vysledky.Nemozzem menovat ludi ktorych som liecia lebo posobia vo vlade a kazdy ich pozna ale mam za sebou nadherne vysledky. Tych ludi stretavam pravidelne, deticky ktore som odrodila cez telefon vidim aspon raz za rok ale ani svojej blizkej rodine o tom nerozpravam, lebo to nema pre mna nijaky vyznam. Nemienim nikoho presvedcovat ale rada by som poradila tym co proti nam tak usilovne bojuju aby na sebe radsej popracovali, lebo sa im moze stat ze nas budu potrebovat. Stalo sa mi to v praxi ze moji byvali kolegovia -lekari sa vysmievali ale len do casu. Potom ma prosili o pomoc. Dakujem za precitanie mojho prispevku.
Ak mate zaujem prosim navstivte:www.hypnohealer.ca.

Lilaa

Dobra liecitelka je Gloria Jarka,je to lekár, liečiteľ, psychológ, terapeut v jednej osobe. Vidí auru energie vie zdiagnostikovat človeka . Má veľa vedomostí ohľadom zdravej výživy. Odporúčam a posielam na ňu email : gloria.jarka@gmail.com

Elena Kr

Nehľadám, len som o nej počula, tak ma zaujíma, či už niekoho takto aj vyliečila a z akej choroby. Lebo sa chválila môjmu známemu, že vyliečila rakovinu, celiakiu, dokonca aj sklerózu multiplex.

timia

u mňa to je jednoduché, nejak im moje podvedomie neverí, takže ani nemám za potreby ich vyhľadávať. podľa mňa je to len strate peňazí a času

Elena Kr

Počuli ste už o nejakej liečiteľke v Smižanoch? Vraj posiela energiu cez telefón a vie aj z telefonického rozhovoru zistiť diagnózu. Máte s ňou nejakú skúsenosť?