Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Maria8888

Dobrá liečitelka je Gloria Jarka. Vie sa na človeka napojiť, vie pracovať s energiou, a navyše vie poradiť ako si môže človek pomôct pomocou stravy, a bilin a iných oblastí v alternatívnej medicíne. Je dosť sčítania má odpoveď hádam na všetko. Ju odporúčam kontakt na ňu je 0902 853 549, človek sa sám sa rozhodne, či sa bude takouto formou dávať zdravotné dokopy, ja sa radim len s ňou.

XXka

Ziadny liecitelia. Telo sa dokaze okrem zubov zregenerovat a uzdravit same, staci na to pochopit, co vo vasom zivote chorobu sposobilo, co vam chce choroba povedat. Nepotrebujete ziadnych liecitelov. Staci to pochopit a spracovat. Choroba odide sama. Psychicke priciny nemoci je dobra kniha. Vsetky choroby sposobuje silna emocia, ktorou sa vase telo stiahne a zablokuje na urcitom mieste. Emociu musite prezit este raz, ale nepotlacat.

Sasindel

Veľmi dobrá liečiteľka je gloriajarka. Lieči na diaľku a dokáže z fotky vyčítať, že aký problém sa u nás nachádza. Veľmi mi pomohla a veľmi milá a skromná osoba.Odporúčam

Alfija

Ahojte moji zlatí,
som tu nová, pochádzam z Kazachstanu. Na Slovensku bývam vyše 20 rokov. Robím medovú terapiu. Ak máte záujem, pozrite na moju stránku:
alfijachrenkova.fotoindex.sk
Rada vás uvidím :-)

Tinka009

Krásny deň, zaoberám sa týmito záležitosťami ( psychické problémy, rôzne fóbie, strachy, depresie, vzťahové, problémy, či fyzické zdravotné potiaže ... ) už veľmi dlho, v praxi s mojimi klientmi. Kontakt na mňa : terapie.tinka@gmail.com a preberieme to podrobnejšie aj s formami, čo by mohlo pomôcť. Sú rôzne spôsoby, je toho veľa a ja pristupujem ku každému vysoko individuálne a " šaty šijem na mieru ", teda tú ktorú terapiu.

PS: Nebojte sa, nič netrvá večne, ani to dobré, ani to zlé a všetko raz pominie. Dá sa tomu pomôcť.

boj

Su tam dlhé komentáre. Ja som sa venoval KristoTerapii. Nestoji to peniaze, nemusim ist z domu, mat iba pevnú vieru, ze budem vyliečený.
Liečil som sa: s alkoholizmu, fajčenia, uzival som benzodiazepíny, trpel som imsomiou, depresiamy.
Čo je zlaštné, nemal so abstidenčné priznaky, po vyliečení.
Vyliečenie bolo zo dňa na deň.
Za to iba Panu Bohu možem dakovat.
Už je to 22 r. čo nepijem, nefajčim.....

Emilia56

Nakoľko som bola vážne chorá obrátila som sa na lekárov, nemohli mi však pomôcť pretože takmer na všetky lieky som alergická. Vzdali to teda so mnou a poslali ma domov zomrieť. To sa mi však nechcelo, preto som sa obrátila na liečiteľov. Stretla som ich veľa a mala som šťastie.
Každý mi pomohol podľa svojho daru od Boha ktorý dostal. Ale samozrejme nikto nedostal všetky dary, ktoré človek potrebuje, aby mal uzdravené telo, dušu aj ducha. Preto si myslím, že je potrebné toto dobre rozlíšiť a navštíviť aj liečiteľov alebo kňazov ktorí nám pomôžu oslobodiť sa od závisti, nenávisti iných ľudí, rodových kliadieb, a tiež nám pripomenúť čo sami robíme nesprávne. Túto cestu som absolvovala ale fyzické bolesti stále pretrvávali.
Preto som sa obrátila na liečiteľku Irinu z Ukrajiny, ktorá toho času žije v Jedľových Kostoľanoch a tam aj lieči. Mám s ňou tie najlepšie skúsenosti, čo sa týka schopností od pána Boha liečiť fyzické telo. Ona vidí v človeku každú cievu, nerv, sval, kosť. Zároveň porušenú funkciu. Svojimi rukami ju vie s pomocou Božou vyliečiť. Či už sa jedná o chronické ochorenie, alebo úraz. Skúsenosť z našej rodiny napríklad okrem ostatných ťažkostí mala som aj natrhnutú šľachu v slabine, neznesiteľné bolesti, tri týždne som ležala a potom som navštívila Irinu. Po troch sedeniach mi bolesť úplne vymizla. Pomohla mi s obličkovým kameňom, najskôr ho rukou rozdrvila a piesok z obličiek sa mi vyplavil. Ako ďalší príklad spomeniem manžela, ktorý si vyvrtol členok a rozštiepil kosť, lekári mu ju nedali do sadry členok sa mu zapálil a na nohu bez liekov nemohol ani stúpiť. Po jednom sedení mu bolesť úplne vymizla, takto sa mohol vyhnúť najmenej šesť týždňovej PN. Spomenúť musím vyliečenie zápalu nervu v chrbtici len ten kto ju prežil môže pochopiť aká je to bolesť.
To je len niekoľko problémov, čo tu spomínam s ktorými nám Irina v našej rodine pomohla. Touto cestou chcem pánu Bohu poďakovať, že cez Irinu robí takéto zázraky.

brigita01it

ja poznám skvelého liečiteľa...liečiteľ Pavel ale je z čiech..(oplatí sa za ním isť, ak niečo chcete tak musíte preto niečo aj obetovať)....mne pomohol pri neplodnosti, a dnes máme už ročnú dcérku Reginu....a som mu nesmierne vdačná za tento náš malý dar.....:D

Preteba

Dinabioheal, nechcem Ti protirečiť, ale človek nemôže liečiť. Rozdiel je v tom, keď sa niekto lieči, je to proces, ktorý nemá isté výsledky. Choroba sa môže objaviť znova, alebo môže trvať nedoliečená, chronická. Keď Boh uzdraví, choroba zanikne. To len v skratke. Áno Boh je svetlo. Neviem o tom, že by Ježiš žil v Indii. Božie slovo hovorí, že pochádza z Nazareta. Nevýhoda písania je, že nevidíme reakcie, píšem v pokoji:)