Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Avalon

Dobrý deň , ja som bola spokojná s liečiteľkou Gloriou Jarkou. Pomohla mi pri problémoch psychickeho charaktéru a reumy . Je to veľmi milá a obdarená žena s darom . Mne veľmi pohohla a preto by som sa chcela o nej zmieniť a pridať aj svoj názor . Ak by ste mali zaujem o dobrú liečiteľku pridávam aj jej email : gloria.jarka@gmail.com .

MrkvovyDzus

Nečítal som veľmi komentáre, no s liečiteľmi pozor, často sa s ich praktikami spája okultizmus, čo je veľmi nebezpečné a škodlivé pre človeka. Niekedy sa človeku môže zdať, že mu dané "liečenie" pomohlo, no je to iba klam. Nič, čo je zlé, nemôže naozaj pomôcť. Taktiež sa môže stať, že daný liečiteľ má doma rozmiestnené napr. sošky svätých, čím môže vzbudzovať dojem, že verí v Boha a koná tak, ako je správne, no v skutočnosti môže byť od Neho ďaleko (a nemusí si to ani on sám uvedomovať) a byť ponorený v okultizme. Do okultizmu spadajú veci ako veštenie, homeopatia, používanie rôznych "prístrojov", ktoré nepracujú na normálnych vedeckých princípoch, veci týkajúce sa čakier, často i rôznych energií (teda nemyslím napr. elektrickú či kinetickú energiu :) )... Celkovo, okultizmus smrdí zlom.

Preto, ak ste aj v náročnej situácii, hľadajte cestu tam, kde je to správne a bezpečné: u Boha, v normálnej medicíne, v prirodzených liečebných postupoch atď, i keď všetko, čo je dobré, je od Boha, teda môžeme to zahrnúť pod Neho.

Prajem vám správne rozhodnutia, kráčanie po správnej ceste v živote a uzdravenie.

Alex8

Veľmi dobra lieciteľka je Gloria Jarka. Vie Vam so vsetkym poradit a hlavne ak je nejaky zdravotny problem ,tak sa s nim vie popasovat. Ja som mala gynekologický problem, ktorý mi lekari nevedeli vyriešiť. Všetko riešili tabletkami,ktore mi len uskodili. Doteraz som vďačna za to ako mi pomohla.
Kontakt:0902853549

Terra Incognita

Hovoril som s veľmi dobrou čarodejnicou. Podľa národnosti je Chud biely.Iba žije v Rusku, v Karelii, v dedine. Funguje to na diaľku. Vrátila môjho manžela k mojej rodine a vyliečila Moje fibroidy a vyrábala amulety. Nájdete ho v telegrame + 79955545328, v Instagram stále vedie stránku. Ak nájdem odkaz, napíšem ho. Pomohol som mnohým ľuďom.

emily13

gloriajarka@gmail.com - pani s darom pomáhať a liečiť. Po 10 mesiacoch opat bez bolesti chrbta vdaka pani Jarke. DAKUJEM a odporúčam :)

Alex8

Veľmi dobrá liečiteľka je Gloria jarka. Má dar od Boha. Pozrie sa na fotku a vidí všetko čo Vás trápi. Ja som mala dosť vážny zdravotný problém. Lekári dávali kopec liekov čo mi vôbec nepomohlo. Vďaka glorii jarke viem, že všetko sa dá bez liekov. Lieči aj na diaľku a je to sčítaný človek. Kontakt na ňu :0902853549

alast

ocakavas od druhych nieco co mas vo vlastnych rukach=tvoje zdravie.ziadny lekar ani liecitel ti nepovie o velkom lymfatickom systeme ludskeho tela,aka je jeho funkcia a ani sa ta neopyta ci filtruju tvoje oblicky a uz sa ta vobec neopyta na to najzakladnejsie= ako sa stravujes,co do seba kazdodenne davas?myslis ze ti povie nieco o prekysleni organizmu nespravnou stravou vsezravcov alebo ti povie ze surove ovocie a zelenina su urcene pre kudsku konzumaciu.ludia musia konecne pochopit a vziat zodpovednost za svoje zdravie do vlastnych ruk. ak nezmenis svoje stravovanie tak zmenu neuvidis.

maloprezyvok

Dobry den, ja som mala zdravotne problemy, s ktorymi mi nevedeli lekari pomoct. Islo o trigeminalnu neuralgiu, neskutocna bolest polovice tvare pri jedeni. Neurolog mi s tym pomoct nevedel a jedine riesenie ake mal bolo uzivanie liekov proti epilepsii (ktoru samozrejme nemam) a nepomahalo mi to. Skusila som roznych liecitelov aj akupunkturu a nic nepomahalo. Potom mi znama odporucila jednu liecitelku, ktora je normalny lekar ale, ze sa dala na cestu liecitelstva lebo ze v nemocnici nemohla az tak realne pomahat ludom ako to dokazala. A tak som skusila a naozaj pomohlo. Bolesti uz nemam a jest mozem co chcem kedy chcem.