Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Anna468

Skúšala som už rôznych liečiteľov. No iba jediný sa osvedčil ktorý mi pomohol so psoriázou. Tí ostatní iba chceli zo mňa ťahať peniaze. Problémov som sa zbavila za pár mesiacov. Dávam odkaz na liečiteľa: richard-liecitel.webnode.sk

Lucia26

Dinabiohealer- existuje nejaká možnosť ako sa s Vami spojiť na Slovensku?
Môj otec ma dlhoročne zdravotné problémy a snažím sa mu nejako pomôct. Žije na východnom Slovenku. Pokial pôsobíte na SR môžete mi dať nejaký kontakt? Vďaka

Janiska

Ahojte.moj muž už navštívil viac liečiteľov. Má viacero problémov, začarovaný kruh.raz zdravotné,potom z toho už aj psychicke.bol v jedlovych kostolanoch u liecitelky Iriny, neviem,čo si o nej myslieť,pomohla mu z časti. Gloria Jarka mu fakt pomohla,ale na určitý čas,znova sa ťažkosti vrátili. Dávala mu cvičenia, rôzne rady ohľadom aj jedla aj vody, veľmi veľa informácií má ozaj.ide tam znova tak uvidíme.

isach achim

Ahojte narodil som sa v London ,moje slovencina neni dobra prepacte.Moja mama je Slovacka otec pochadza z Izraela (Nazaret) Som liecitel ,liecim ludi ktory trpia bolestmi ,chorobami ,uzkost, psychika,
Rad pomaham ludom, nechcem peniaze vsetko robim zdarma. Moj Boh, Boh Izraela YHWH (JAHWE) mi dal schopnost ktora je pozehnanim ,vsetko robim zdarma .
Napiste mi na moj Email dohodneme sa a navstivim vas Pridem aj na Slovensko nie je problem .

isach achim

Ahojte narodil som sa v London ,moje slovencina neni dobra prepacte.Moja mama je Slovacka otec pochadza z Izraela (Nazaret) Som liecitel ,liecim ludi ktory trpia bolestmi ,chorobami ,uzkost, psychika,
Rad pomaham ludom, nechcem peniaze vsetko robim zdarma. Moj Boh, Boh Izraela YHWH (JAHWE) mi dal schopnost ktora je pozehnanim ,vsetko robim zdarma .
Napiste mi na moj Email dohodneme sa a navstivim vas Pridem aj na Slovensko nie je problem .

GOING

Myslím si, že keď sa dieťa v bazéne pridusí/pritopí a následkom toho dostane epilepsiu tam Gi Ga Watová liečivá voda nestačí lebo dieťa vtedy malo vody dosť.
A myslím, že ani pri autizme nebude stačiť.

Jedine keby bola svätá.

Marosko-n

Mali by ste si uvedomiť, v čom spočíva zdravie človeka.

Potom by ste nepotrebovali ani lekárov ani liečiteľov ani lieky.
Čím si to skôr uvedomíte, tým sa skôr vyliečíte a budete spokojný.
Ste s 60-80% zložený z vody. A stále pcháte do seba sprostosti, ale čistej H20 sa Vášmu telu nedostáva tak hľadáte liečiteľov, lekárov atď.

Rozmýšľajte , telo sa musí zbaviť choroby, ale ako?
Keď nemá čistú liečivú vodu ?
Aj špinu z riadu musíte vodou opláchnuť !
Rozmýšľajte , a nebehajte po liečiteľoch, energetických upíroch atď.