Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

Hypnohealer.

Som loiecitel z dlhorocnou praxou a potrebnym vzdelanim. Liecim cez Skype. Meno Skypu:Hypnohealers.
Liecim Quantovou medicinou.

Pantelejmon

Výborná liecitelka je Gloria Jarka.Je to kus obrovskej scítanej osobnosti s neskutocnym darom v rukách. Telefon mam na Mirku ktora jej prepaja hovory 0918 775 706. Vrelo odporucam

petusa5

Ja sa pridavam s uzasnymi skusenostami s p. Jarkou z Bratislavy, treba sa jej najprv ozvat na mail gloria.jarka@gmail.com. Za posledne dva roky som absolvovala rozne veci s cielom otehnotiet, ale bez vysledku. A druhy mesiac po navsteve u nej som bola v tom. Perfektna zenska, ktora napravi telo aj nasmeruje dusu.

Rajčianka

Podľa mňa určite jedna z najlepších je doktorka Albertová z Bratislavy, lenže mala ťažkú haváriu a myslím, že nepracuje. S istotou to ale neviem povedať. Mne veľmi pomohla s reumou.

Zoraja

Ak ste studenti a mate problem s ucenim tak vam vrelo odporucam liecitelku Gloriu Jarku. Napaja sa na mna ked sa ucim, a ked mam skusky.Kym som ju nepoznala bolo moje ucenie len stres,tlak. Skusky som niekedy urobila az na treti termin,hrozilo mi aj to, ze so skolou skoncim, kedze skusky na medicine su neskutocne narocne. Teraz je pre mna pani Jarka pomocnik na nezaplatenie. A vsetkym studentom ju vrelo odporucam.

mirushkan

Poznám jednu liecitelku funguje pod pseudonymom Gloria jej meno je Jarka a je z BA. Je velmi dobra. Navstivila som uz velmi vela liecitelov, len jedine ona mi pomohla s mojim zdravotnym problemom. Mala som velke gynekologicke problemy,ktore ma trapili dlhu dobu. Lieky mi zaberali len na urcity cas potom sa mi problemy vratili. Ked som dosla k nej aj mi povedala ze na pravom vajecniku mam zapal co mala aj pravdu. Hodinu ma liecila a dalsiu hodinu mi urobila prednasku o zdravej strave a ako mam postupovat aby sa mi uz dane problemy nevracali. Kedykolvek som jej mohla zavolat a posla mi energiu aj v neskorsich nocnych hodinach a vzdy mi dobre poradila. Odporucam ju dalej. jej email je : gloria.jarka@gmail.com je to velmi dobry clovek a cas pri nej leti rychlostou svetla

modryykvet

Poznam jednu dobru liecitelku aj kartarku zaroven. Vidi auru a vidi aj to ak je v organizme nejaky problem , choroba na zaklade farieb a flakov. Vidi aj ako funguju cakry.... vidi toho vela . Je z Bratislavy a vola sa Jarka. Ja vam poviem vyskusala som vela vestcov aj liecitelov no jedine ona sa mi osvedcila a nebudem ju menit. Cloveku aj pomoze ale aj poradi kamaratka bola pri nej 3 hodiny a odporuca ju tiez dalej. jej email je gloria.jarka@gmail.com Tuto osobu vam odporucam spoznat, a verte tomu ak by nebola dobra tak to neposuniem dalej. Bola som aj u vychireneho Thomasa ale na neho poviem ze to bola strata casu. Trapil ma dva tyzdne chrbat, onaq mi povedala mas tam ohraniceny flak prilozila ruky a behom troch dni bolest zmizla. Pomaha aj mojej rodine posielanim energie na dialku a aj mi povie kto ma kde problem a dokonale sa trafi. Nie je znama ale je velmi velmi dobra aj ako clovek je velmi super.