Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Maoam

GoFruit, ako vies, ze si zvnutra cistunka, crevo je velmi dlhe...
No inak neviem, ale mne to pride neprijemne to citat, hranici to uz s uchylkou, sorry za uprimnost.

Baby, chcela som sa vas este opytat, co za post to prave drzite, ako veci neznala osoba si to rada necham vysvetlit s tymi jablkami, dik.

GoFruit

Rosemary, jablko by som bez pokrájania nezjedla už vôbec. Pijem vodu, aby som nebola hladná. Mám veľké chute na iné ovocie. No ale dnes to dodržím určite.

Rosemary

Ahoj Gofruit, tak ja som si dala o 12 jablkovú šťavu a teraz už som bola hladná, tak chrúmem jablká, ja si ich vždy nakrájam na štvťky, vyberiem stred, chutia mi tak viacej. Mám tu na tanieri asi pol kila, uvidím koľko zjem, ale som fakt hladná. Nevzdávaj to, vydrž to aspoň dnes, ešte večer to zvládneš a zajtra bude lepšie, uvidíš. Minule keď som to držala, tak najhorší bol práve ten prvý deň. A potom som chcela skúsiť, že si budem dávať taký jeden jablkový monodeň každý týždeň, ale vzdala som to hneď pri prvom. Takže keď zvládneš dnes, tak už to zvládneš aj potom.

GoFruit

Aloha Rosemary, ako ti to ide?
Ja som mala na ranajky 4 jablka a na obed uz len 2. Viac zjest nemozem. Proste jablka mi nejdu. Ale tak ja by som nevedela robit monostravu z nicoho, asi len z durianu. No napis mi nieco aby som to nevzdala. Jedinou mojou vyhodou je, ze ked mi nieco nechuti tak si dokazem nastavit ze som plna a radsej nejest.

GoFruit

Rosemary jem stvrte jablko a posledne. Inac chutia mi len tie jonagold.
Mala som blbu noc ale moje crevo sa uz vycistilo vopred aby mohlo teraz prijimat zdravu vlakninu z jablk. Tesne pred spanim som po tych hrozienkach zjedla olivy samozrejme neraw a v noci som sa zobudila na bolest a islo krasne vsetko von. Tak som uplne cistunka zvnutra hehe.

Rosemary

No neviem veď určite niečo vymyslíš. Malá mi smoothie minule nepýtala, lebo ich práve vtedy ani moc nechcela, ale keď niečo nedojedla, tak to potom zjedol muž. Ale tak urob mu vždy len trošku, veď tie tri dni nie je tak veľa nejako to zvládnete. A zelené šťavy tiež asi nie. Veď si urobíš potom.

Rosemary

Hm, no ja som tiež dnes večer pojedla všeličo. Už som sa na to psychicky pripravila. A tiež sa teším...
Uvidíš zajtra večer aký je to rozdiel, keď ješ celý deň len mono, oproti tomu keď pojedáš všetko čo ti príde pod ruku. Taká ľahkosť bytia.

GoFruit

Rosemary myslis ze by to bolo blbe keby som si k tomu urobila zelenu stavu?
A inac neviem co robit ked maly vypita smoothie a nevypije vsetko co spravim. To mam vyhodit zvysok? Lebo to asi neodhadnem presne. Uf.