Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

simonka722

Ja mám mixer Orava, a všetko čo si vypísala mi mixuje uplne v pohode :-) mám i iné veci do kuchyne od nich a som moc spokojná :-)

Zuazana B

Ja by som fakt potrebovala nejaky mixer, co mi vsetko pomixuje, aj orechy, aj smoothie s ladom napriklad a tak...

Veronikakratka

ahoj :) co sa tyka stiav to je mnamka, pomixovane rozne kombinacie. fajnovu ksusenost mam s odstavovacmi znacky klarstein. minimalny odpad, dostatok vlakniny je zachovany :)

GoFruit

Toto je oznamenie pre teba Nikcaa, aby si sa necudovala, ze ti neodpovedam. Odchadzam zo stranok :) idem prudit na ine stranky kde som skvele ocenovana :)
Netreba mi odpisovat, dala som si zrusit konto. A nemienim chodit na tieto stranky a kazit si naladu. Moj zivot sa ubera inym smerom, tieto stranky do nho uz nazapadaju. Predpokladam ze admini aj tak moje konto nezrusia... ale to je mimo mna.
Vsetkym neprajnikom co ma tu dourazali prajem vela radosti a naplnenia v zivote. Mozete popustit uzdu svojej fantazii - ja si to uz neprecitam a nebudem sa branit :)
Takze Nikca prajem ti vela zdaru v zivote a raw strave. Pa

GoFruit

Vecera: kapustove krekry s pestom, redkovky, cherry rajciny, trocha papriky, trocha kyslej kapusty
kokosove maslo