Extremne potenie

deira

aj mne sa potia dlane a vsetko ,ale otec mi kupil take tabletky od FPL-
natural minerale. a myslim ze mi pomahaju
dnes som mala cely den suche ruky.. a to je moj velky uspech ..

lucineskuca

ja len to ze nepouzivajte po holeni dezodoranty s obahom alkohol....preto vas to stipe lebo tam je alkohol...tie ktore sa moc potia nech pouziu antipersiprant ...tuhyy....ten je asi naj ...

ab

ozaj, na druhy den som si to zmyla a normalne dala antiper, a pohoda nic ma nestipalo, som nadmieru spokojna a naozaj odporucam kazdemu, nevahajte :) stoji to sice kol 250 a je to malinka flasticka, ale myslim ze vydrzi dost dlho a fakt sa to oplati, uz teraz si nevem predstavit zivot bez neho :) a nevete mi dakto poradit ci vydrzi aj pri extremnej namahe? napriklad nevem ci mam riskovat na diskoteke alebo v posilke, tak mi skuste poradit diks

ab

vcera som sa celkom nahodou dostala na tuto stranku, a dozvedela som sa o driclore, nemozem povedat ze sa nejak extremne potim, ale tez hlavne v teple nic farebne na seba nedam, tak som si ho bola vcera hned aj kupit, aj ked som sa rano holila tak som si ho vecer naniesla, dost mrte to stipalo, ale vydrzala som a dnes cely den som mala suche podpazi, ten pocit by som dopriala kazdemu, a hned zajtra si idem pokupit dajake farebne tricka po dlhej dobe :)

xxyy

Ahojte,Driclor mozem odporucit... Tiez som najprv vahala ci za to vyhodit peniaze, ale nelutujem. Jeden vecer som zazila aj poriadne stipanie a musela som si to umyt, ale je pravda ze som si to nanasala na cerstvo oholenu pokozku-moja chyba. Komu by to ale nezaberalo, mam kamarata doktora, ktory na Driclor nepozeral s velkym nadsenim, takze potom botoxove injekcie do podpazusia...vela stastia

jassie

ak mam pravdu povedat ked som tuto debatu objavila a citala som, moc som neverila. ved som sa aj odhodlavala takmer mesiac ci si driclor kupit no raz som bola v lekarni a kupila som si ho. Je to neuveritelneeeeeeeeeeeee konecne nosim farebne tricka a som prevelmi spokojna. takze mate moju velku vdaku!