Extremne potenie

zofka

Chcela by som sa informovať, či môžem Driclor používať aj keď som dojčiaca matka 2.mesačného bábätka. Problém s potením mám už dávno, ale teraz je to neznesiteľné.

mysho

Driclor je pecka, aj ja osm sa po prvom pouziti prestal potit... akurat to dost stipalo.. a na druhy den som mal z neho riadne podrazdenu pokozku a urobil som chybu ze som si ho vecer zase aplikoval a bola to asi najhorsia nioc v mojom zivote.... stipalo to jak hovado, stacilo ze som ruku pohol len o kusok uz som mal pocit akokeby ma niekto rezal... takze NIKDY nedavajte driclor na podrazdenu pokozku!!!

leticia27

zdravim vsetkych co sa extremne potia a uprimne vas lutujem mala som ten isty problem potila som sa az tak velmi ze som hoci vysla zo sprchy uz bolo citit ze som spotena a stale som si musela obliekat tmave veci aby nebolo vidno ze sa potim,je to asi najneprijemnejsia vec na svete co len existuje..ale potom som niekde na nete nasla taky prispevok o tzv driclore.tak som si pomyslela ved uz aj tak enmam co stratit.kupila som si ho..verite ci nie po prvom puziti som sa potit prestala.je to evlmi dobra vec a mozno ze je pravda ze potenie vychadza z vnutornych problemov ktore treba najst a hladat ale aspon ich mozem hladat so suchymi pazuchami.ak vam mozem poradit naozaj si kupte ten driclor stoji 231 sk 20 ml roztoku ale naozaj staci jedno pouzitie aspon mne to pomohlo.a asi po dvoch tyzdoch som zacala citi ze znova sa zacinam potit tak som si zase natrela podpazusie a hotovo.problem je prec a teraz som NAJSTASTNEJSI CLOVEK NA SVETE.zbavila som sa potenia vlastne driclor mi k tomu dopomohol

sibalka321

Ahojte! Tiez mam problem s potenim a velmi ma to trapi.Nemyslim si vsak, ze musim ist k lekarovi. Ale kazdodenny pocit mokrych flakov na tricku v podpazusi ma zoziera. Mam 18 rokov a vyskusala som uz rôzne antiperspiranty, deodoranty. Sprchujem sa 2krat denne. Tak neviem v com je problem. Mozete mi prosim poradit?

dikomix

Potenim sa telo vylucuje to co je prenho neziaduce, necistoty z konzervacnych latok chemie atd. Tym ze zabranite poteniu podla mna moc dobre neurobite. Ja pouzivam deo ktore zabija pachove bunky nezanecha flaky na obleceni ale nebrani poteniu. Urcite aj problem s nadmernym potenim by sa dal vyriesit... Vela zdravia vam seckym.