Úzkosť

monika9

lencok ja to nechcem uz riesit,len som sa vyjadrila,to ze niekomu trha zily ze mam vysoku a neovladam dokonale slovensky pravopis s tym nic nenarobim.Ale nenecham predsa na seba utocit,musim sa nejako branit.By zo mna spravila analfabeta pre boha....

monika9

depresivne nalady od ad?? tak ti asi nevyhovuju,mali by potlacat aj depresiu pokial nieco take citis,ja beriemlen jednu tabletku,nic silne ale napocitujem ziadne divoke nalady....jaaaj ja trhy milujem aj obchodne centra

lencok1

A co vy dookola riesite, boze moj, ako by nebolo dost inych problemov, aj ja robim chyby, ked sa ponahlam a ked to po sebe niekedy precitam sodoma gomora, vtedy pisem ako rychlik a ani nerozmyslam. Moniku najviac ospravedlnuje to,ze zije tak dlho v zahranici, ved to je jasne ako facka, ze niektore veci "zabudne". Ale rozoberat to do nekonecna nema naozaj vyznam. Monika mi pripada ako zrela a schopna zena, to dieta, ktore si adoptuje, moze len "dakovat".
Riesit taketo veci, som stastny clovek, ale bohuzial musim riesit naozaj veci podstatne.

monika9

teda ci nemas chybu ako som si chcela,dobro ale uz dost lebo toto nieje moj styl utocit na niekoho pre nejake nedostaky

monika9

riesila si tu zuzka ze som vysokoskolacka a neovladam slovensky pravopis,neviem co to ma spolocne s detmi z domova.Nikto ti nic nezavidi lebo nie je co,na tvoje prispevky su vacsinou negativne ohlasi co tiez o niecom svedci.Ty sa v podstate vysmievas,nechces pomoct.Ja osobne tvoju pomoc nepotrebujem,nemam rada zatrpknutych a dokonalych ludi.

zuzanka65

Zdravím všetkých. Mám sa fajn, lebo dnes mi už pár vecí vyšlo, ako som si chcela, nezávidím nikomu nič, mám čo potrebujem, píšem si na fórum, čítam si aj iné témy. Keď mám čo povedať, tak to napíšem, že to niekto nepochopí, nie je môj problém. Nechcem sa už k tomu vracať, načo, je zbytočné to opakovať, keď to niekto chápať nechce. Verím, že sú tu ľudia, ktorí vedia, čo chcem povedať.
A nezávidíte náhodou vy traja, viete ktorí, mne, že už to mám za sebou, som bez liekov a vy stále ešte hľadáte tú svoju cestu, ktorú nie a nie nájsť? Chcela som vám pomôcť, ale ok, veď vy na to prídete aj sami a bezo mňa. :-) Majte všetci pekný deň.

kachitaa

Ahojte, tak ja som rano celkom zvladla rannu navstevu trhu, aj ked som nim len prebehla, nakolko som potrebovala byt doma. Potom som sa celkom ukludnila, viac menej je jedno kde som, mam uzkost doma ci na ulici, to som si uz vsimla davnejsie. Jedine, co mi vadi, ze odkedy beriem AD, mavam depresivne nalady niekedy.
Tatianka, a co na mne obdivujes? Ty si to tiez musela nejako zvladnut, nie? Ci ako riesis ty svoje stavy?