Úzkosť

tatiana26

Pekné dobré ránko všetkým :) LENČOK prepááááč mi, fakt som si to nevšimla, v poslednej dobe je tu riadny príval príspevkov... tak držím palce, preboha hádam to nie je úplný ignorant a pochopí to. ZUZKA neskutočné, ty ma vieš citovoť odvšadiaľ. MONIKA do práce starej sa ja už veru nechystám, dnes alebo zajtra si idem zbaliť veci, lebo sa sťahujú a hľadám si niečo nové, takže od nového roku to rozbehnem poriadne :) KACHITA držím ti palce na tom trhu,daj vedieť, ako ti to šlo, viem, že sa opakujem, ale fakt ťa obdivujem... A krásnu vetu si napísala na záver, že vaše úspechy sú moje nádeje :) ďakujeme

lencok1

Caute babulky, ja neviem ci ste ma v poslednej dobe necitali, ale uz tyzden to mam potvrdene, ve dosm sem o tom aj pisala, nejeden krat a uzivam trojkombibaciu antibiotik...cize viem na com som...aj moj priatel vie, ze to mam, ale zatial sa nema k cinu, neviem ho presvedcit aj v jeho zaujme, aby isiel na vysetrenie, pretoze je to dost pravdepodobne a potom sa ja vlatsne ani liecit nemusim. Dnes ho musim spracovat.

monika9

tani a ako moja chystas sa do prace?? ja mam zajtra pohovor ak to vyjde tak od januara nastupujem do novej menej narocnej prace ak nevyjde nastupimdo starej aj tak dobre.....uz som bola zopar dni v praci ak si si vsimla,a pohoda.Vies tie utoky na moj pravopis ako ked ludia nevedia k teme tak daju nieco od temy,ja chapem vsak zlost si treba niekde vyliat,kazdy sa nejako musime odventilovat.Utocili aj na tu lenku len zato ze su na tom skvele financne a ma dobreho,mileho muza,zavist je horsia jak tato choroba.

monika9

vies co zuzka nerada sa zase k tebe vraciam ale neda mi a co ty mas s tym pravopisom,moja zlata ked ty budes denne pisat po polsky a cesky tak som zvedava ako po troch rokoch budes ovladat sloncinu a ja nemam vystudovanu gramatiku,nezalezalo na VS na pravopise ale ze co mas v hlave.Vs nie su dokonali ludia a co,hlavne ze svoju pracu ovladam perfektne a mamaj nejaky ciel zivota.Banalitu ako je slovensky pravopis neriesim aani neziem a nebudem zit na slovensku,to dieta neviem ani slovo po slovensky.Podla teba pri adopcii je najdolezitejsi pravopis alebo co?? jak sa ty opovazujes sudit ze ci si mam alebo nemam vziat dieta co ty o mne vies,poznas ma alebo co?? Lieky v dnesnom svete a tuto chorobu ma kde kto,ja nie som psychopatka,mam len nedostatok serotoninu,som stastna,ja mam co poskytnut tomu dietatu,to ty si daka zatrpknuta osoba,ja mu dam domov,lasku aj ine hodnoty,a ked mu nepojde pravopis tak ho nevratim do domova.

kachitaa

aha, takze Navy mal teoriu otravy ortutou? no v mojom rodnom meste sa stal pripad ked clovek skoncil na psychiatrii pre nedostatok selenu tusim, ci co to bolo. ale do akej miery to je pravda, netusim. predsa len pozname mestske klebety. a kadeco sa nafukne

zuzanka65

Táňa,"Zdá" sa mi preto, že som si nie celkom istá. Nehovorím, že ho nemáš rada, ale jeho teória, otrava ortuťou sa mi zdá, že si predtým písala, že "zase tá ortuť", ale vravím, nie som si celkom istá.
No smola, stále som doma a na nete je to celkom zaujímavé, tak si čítam, nie že mi nič neunikne, ale čo ma zaujíma, na to reagujem, alebo si zapamätám. No možno nie celkom presne, tak odpusť.
Tak ešte raz dobrú noc všetkým.