Úzkosť

monika9

fuh milosko neviem aky odstavec mas na mysli ale su bezplatne poradne a myslim ze aj na nete to nejdes,no ved na chybach sa ucime co ty vies jak budem pisat tak za rok....

monika9

kaslem ja na ten pravopis Misiak,asi este nepozna pc so zabudonym systemom opravy pravopisnych chyb ktory sa bezne pouziva vo firmach.Ale nechajme to tak hlavne ze nam je uz lepsie,jaj len to slniecko mi chyba,dnes sa chystam do hrackarstva,uz mame pre detsky domov 50 000 prislubenych

misiak

Caute vsetci.pekne ranko vam zelam. Zuzanu uz nekomentujem. Vyzera to ako keby sa potrebovala na niekom vyburit :) pravopis je dolezity ale ked pises uradny dokument a nie na fore. Tu kludne napiste aj bratyslava s ypsilonom a nebude mi to vadit :) hlavne ze pochopim co pisete :) monika je to krasne co robis. Som velmi rad ze vam je lepsie. Len tak dalej ;)

monika9

co konkretne milosko a v akom state?? darovacia zmluva je nieco podobne ako kupno-predajna zlmuva,zvacsa sa realizuje v charite,alebo ako prevod mmajetku v rodine

monika9

vies ten napad s tym dietatkom mi dodal tolko sil a optimizmu ze zvladam aj pracu a uz sa citim lepsie,len to zase nezakriknut.....na novu pracu sa tesim,budem si musiet nastudovat nove veci ale pohoda....Budem nejake 3 dni v terene a dva dni praca z domu,to by slo....

monika9

inak sorry ja som si precitala v rychlosti ze to ty sa stahujes,ale vsak aj to moze byt.....ale aj nova praca je pozitivum nie len stahovanie,mne sa lubi v novuckom rodinnom dome,uz len bazenik a gril my chyba na zahradu ale do leta casu dost,ja medzitym vesiam pradlo,robim si ranajky,tak to tu narychlo studujem...

tatiana26

MONI v práci sa sťahujú, ja nie, bože dobrý, veĎ som v tomto mojom krásnom bytíku ešte neni ani rok :) Ako to zvládaš v práci? Ide to? Bežím, idem doktorovi, na detský jarmok a na otočku do Blavy niečo vybaviť. Potom sa vidíme, pa

monika9

tanicka ty sa stahujes,podla mna je to super ale len menis adresu ci aj mesto?? No super,podla mna vsetky dobre zmeny su pre nas len pozitivum,aj ja sa tesim na zmenu,adresu sme uz zmenili,teraz praca nasleduje a to dietatko...lencok take skusenosti nemam ale aj moj ocino k doktorovi moc nechodil,tazke presvedcit...