Úzkosť

sunie

kachita, v skratke ja mam PP, depresie, alergiu, oslabenu imunitu a priebezne z nej vyplyvajuce ochorenia. tym padom byvam castejsie hlavne v zime chora - momentalne uz mesiac bojujem s infekciou hor.dych.ciest a nevedia presne ani z coho to je ani ako to zlikvidovat lebo mi ziadne lieky nezaberaju, musim ist na podrobne testy alergologicke). ale je mozne ze keby som zmenila prostredie praveze by mi to pomohlo lebo pri mori sa dam vzdy perfektne do poriadku a som uplne fit.

Kachita

Jeeeej, Milos, to je super, velmi pekne napisane. Aj ja som raz pocula, ze PP to je moje zvieratko, moj milacik :) No clovek ked to prijme, je to uplne inak :)

Kachita

vyburcuje ta, pokial sa ti neukaze v takej sile ze neostanes len tak mimo v strachu sa co i len pohnut. No dobre je byt co najviac zamenstnany nejak tvorivo, a co najdalej od mesta. Aspon v mojom pripade, najlepsie sa citim v prirode.

misiak

ja si skor myslim ze uzkostna porucha cloveka dokaze vyburcovat k veciam co by ako zdravy nespravil.
priklad ja a vodicak.
vtedy si clovek chce ukazat ze to dokaze :)
resp.dokaze vsetko co si zaumieni

Kachita

Sunnie, ak mas moznost ist do zahranicia s niekym, tak to skus. Sama mam aj ja strach, vzdy som sla s niekym, a potom som uz chodila sama ale najprv som sla s niekym. Ked som sla prvy raz do Spanielska, mala som uz PP. Cely cas som si hovorila, ze ako sa vratim na svk, pojdem k doktorovi, ze si dam vysetrit zrak, ze to je isto z toho to tocenie a tak. Ale sustredila som sa totalne na ine veci a nemala soms a kedy ani znicit. Vratila som sa na svk, a do dvoch tyzdnoch som mala taky atak ze az. A potom to slo dolu vodou. Problem u mna bol, ze som nemala oporu v okoli. Ludia to nechapali, nevedeli, co sa mi deje presne a ked som to uz vedela vysvetlit, stavali sa k tomu chladne.
Teraz napriklad som stratila hned 4 kila, to je u mna velky problem. Hned stratim na vahe. Takze zase len cvicit a dobre jest :) Lebo hlad tiez spusta svoje ataky, o kofeine ani nehovoriac :)